Na Zlocie Klubu Zabytkowych Mercedesów StarDrive pojawił się wielki słoik majonezu

Na Zlocie Klubu Zabytkowych Mercedesów StarDrive pojawił się wielki słoik majonezu

Sto rzadkich Mercedesów z różnych roczników, tysiące widzów na trasie całego rajdu oraz prestiżowy Konkurs Elegancji – to tylko wybrane atrakcje, które czekają uczestników motoryzacyjnego wydarzenia roku, czyli StarDrive Poland. Impreza odbędzie się w Kielcach i Górach Świętokrzyskich w dniach 13-16 czerwca, a jednym z jej sponsorów jest WSP "Społem", producent Majonezu Kieleckiego.

XXII Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów StarDrive

Wielbicieli motoryzacji z Kielc i okolic czeka mnóstwo wrażeń oraz pozytywnych emocji. Zobaczą sto niezwykle rzadkich samochodów oraz ich załogi ubrane w stroje pasujące do roczników poszczególnych aut. Podziwiać je będzie można podczas Konkursu Elegancji na Rynku w Kielcach, przy pomniku Henryka Sienkiewicza, który rozpocznie się w sobotę 15 czerwca, o godz. 12:00 i potrwa do 16:00 oraz pokazu stacjonarnego wzdłuż ul. Sienkiewicza.

Ponadto organizatorzy wydarzenia zaplanowali rajd turystyczny po zakątkach województwa świętokrzyskiego oraz przejazd i próby zręcznościowe na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Jednym ze sponsorów tej wyjątkowej imprezy jest WSP "Społem", która regularnie angażuje się w tego typu akcje.

Jako firma, która od początku swojego istnienia związana jest z regionem staramy się uczestniczyć w inicjatywach, które nie tylko promują miasto, ale zapewniają mieszkańcom atrakcje i dobrą zabawę. Wierzymy, że wydarzenie przyciągnie nie tylko fanów współczesnej motoryzacji, ale też tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o historii samochodów, czy poczuć ducha poprzednich epok. Majonez Kielecki, który sam ma długą i ciekawą tradycję, z dumą sponsoruje tę imprezę.

Grzegorz Feliksiak z WSP "Społem"

Ponieważ WSP "Społem" jest jednym z głównych sponsorów podczas Festiwalu Elegancji zobaczymy charakterystyczny, wielki balon w kształcie znanego i lubianego w Kielcach majonezu.


foto: mat. prasowe

Reklama