Odkryj smak sukcesu z produktami ABRAMCZYK!

Ryby i owoce morza w chrupiącej panierce to strzał w dziesiątkę! Te popularne i sprawdzone produkty są nieustannie doceniane przez konsumentów. Wprowadź je do swojej oferty i zyskaj przewagę na rynku. Dzięki różnorodnym opakowaniom – od małych jednostkowych, przez rodzinne kilogramowe, aż po kilkukilogramowe kartony zawierające produkty luzem – dostosujesz ofertę do potrzeb każdego klienta.

Dlaczego ABRAMCZYK?

Produkty rodzinnej firmy ABRAMCZYK od lat cieszą się uznaniem konsumentów ze względu na swoją jakość, dostępność w największych sieciach handlowych i dobrych sklepach rybnych oraz atrakcyjną cenę. Jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów oferty są produkty panierowane – idealne na szybki obiad czy ciepłą lub zimną przekąskę. W marce ABRAMCZYK, bez względu na ich rodzaj, panierowane przysmaki produkowane są z filetów najlepszych gatunków ryb jak mintaj, dorsz, czy łosoś, a nie z rybnej mielonki.

Najlepiej sprzedające się produkty

Kapitańskie Paluszki Rybne – klasyka, doskonała zarówno z patelni, jak i z piekarnika bez dodatkowego tłuszczu. Możemy je podać na ciepło i zimno, z ulubionym sosem lub jako składnik letnich sałatek.

Admiralskie Paluszki Rybne – ich atutem jest podwójna waga paluszka i większa dawka chrupiącej energii. Doskonale nadają się do rybnych burgerów z dodatkiem świeżych warzyw.

Bosmańska Kostka Rybna – popularne danie obiadowe, szybkie w przygotowaniu i przystępne cenowo. Idealna do fishburgerów i dań obiadowych. Kostka rybna to także forma serwowania ryb, pod względem popularności zajmująca w Polsce drugą pozycję, zaraz po filetach.

Komandorskie Steki Rybne – delikatnie przyprawione tymiankiem i oregano, dostępne z białych ryb oraz dzikiego łososia pacyficznego. Gotowe danie, często serwowane bez dodatków, z dipem lub sosem.

Steki Rybne z sosami – które zawierają nie tylko filet ryby i chrupiącą panierkę, ale także smaczny, aromatyczny sos serowy lub musztardowy, który podnosi walory smakowe dania.

Nowości

LONGERSY – prawdopodobnie najdłuższe paluszki rybne na świecie. Aż 13,5 cm fileta z mintaja w chrupiącej panierce. Idealne na imprezy i jako obiadowa odmiana.

NUGETKI z Mintaja – dla najmłodszych – małe porcje fileta w wyjątkowej, kukurydzianej panierce, które zasmakują także dorosłym.

I coś ekstra – panierowane Owoce Morza

Egzotyczny zestaw produktów z panierowanymi w panko krewetkami torpedo na czele. Ponadto krewetki butterfly z sosem słodko-kwaśnym oraz powszechnie znane krążki kalmara. Hitem są także krewetki popcorn, idealne na letnie festyny i jako codzienny street food.

Dlaczego warto?

Produkty marki ABRAMCZYK to gwarancja jakości i naturalnych składników. Dzięki różnorodnej ofercie każdy sklep, czy restauracja znajdzie coś atrakcyjnego dla swoich klientów.

Polska rodzinna firma Abramczyk powstała dzięki pasji czterech braci w poczuciu misji, aby dostarczać na nasze stoły najsmaczniejsze ryby i owoce morza z całego świata w formie mrożonej lub schłodzonej, w tym całą gamę produktów w chrupiącej panierce. Po trzydziestu latach obecności na rynku w rozwój marki angażuje się już trzecie pokolenie. Co ważne, od powstania firmy jedno się nie zmieniło – tam, gdzie to tylko możliwe, rodzina ABRAMCZYK firmuje swoje produkty tym, co dla niej najcenniejsze – własnym nazwiskiem.

Podnieś swoje zyski z produktami marki ABRAMCZYK, zyskując atrakcyjną gamę chrupiących produktów oraz grono zadowolonych klientów. Pytaj swoich dostawców o produkty panierowane ABRAMCZYK i wprowadź je do swojej oferty.


foto: mat. partnera

Reklama