Nowa usługa w Carrefour: Zakupy spożywcze na raty

Carrefour wprowadza w swoich sklepach możliwość rozłożenia płatności za zakupy na 10 raz z zerowym oprocentowaniem. Oferta dotyczy wszystkich zakupów już od 200 zł, a więc skorzystać będzie z niej można nawet przy większych zakupach spożywczych. Jak to działa?

Zakupy na raty w Carrefour – krok po kroku

Z rat 0% w Carrefour może skorzystać każdy klient, który posiada lub założy kartę kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard. Jak rozłożyć płatność na raty?

Aby skorzystać z oferty 10 rat 0%, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Jeśli do tej pory klient nie posiadał karty kredytowej Wirtualna Carrefour Mastercard, powinien zawnioskować o nią w aplikacji Mój Carrefour.
  2. Po wyrobieniu karty należy dokonać nią płatności za dowolne zakupy o wartości minimum 200 złotych zrobione w sklepie stacjonarnym Carrefour lub na stronie carrefour.pl.
  3. Po zrealizowaniu zakupów wystarczy zalogować się w swojej aplikacji bankowej i wybrać kartę, którą została dokonana płatność.
  4. W ostatnim kroku należy przejść do zakładki "Rozłóż na raty", a następnie wybrać "Plany promocyjne" i zaznaczyć opcję "Raty 0%". Wybrana płatność zostanie rozłożona na 10 rat 0%.

Cały proces wnioskowania o kartę kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard jest zdalny. Podpisanie umowy jest elektroniczne, a z karty można korzystać natychmiast po wejściu w życie umowy, ponieważ jest ona wydawana wyłącznie w formie cyfrowej.

Do kiedy można wziąć raty 0% w Carrefour?

Organizatorem akcji 10 rat 0% z kartą kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard jest BNP Paribas Bank Polska. Jak informuje sieć, sprzedaż premiowa "Raty 0% w Carrefour" obowiązuje od 1 grudnia 2023 r. przez czas nieokreślony. Oznacza to, że może zakońćzyć się w dowolnym momencie.

Jak komentuje Marta Olszewska z Carrefour Polska, raty 0% są kolejną ofertą, za pośrednictwem której detalista chce zagwarantować klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. "Proponowana przez nas oferta kredytowa to nie tylko wygoda, ale również gwarancja bezpieczeństwa i elastyczności finansowej. Może z niej skorzystać każdy klient, który zrobi w naszej sieci zakupy za min. 200 złotych, niezależnie czy są to zakupy spożywcze, czy przemysłowe" – dodaje.


foto: mat. prasowe

Reklama