Liebherr: Regał Mroźniczy Cliff uhonorowany nagrodą "Red Dot Design Award"

Liebherr: Regał Mroźniczy Cliff uhonorowany nagrodą "Red Dot Design Award"

Nowy regał mroźniczy Cliff firmy Liebherr otrzymał prestiżową nagrodę "Red Dot Design Award". Każdego roku nagroda ta honoruje produkty, które wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością designu i ocenia je w oparciu o cztery podstawowe zasady dobrego wzornictwa: jakość funkcjonalną, atrakcyjność, łatwość obsługi i poczucie odpowiedzialności. Klienci z sektora handlu detalicznego żywnością również korzystają z niskich kosztów operacyjnych, wysokiej wydajności na jednostkę powierzchni i niskich wymagań konserwacyjnych.

Cliff zaprojektowano specjalnie z myślą o specjalnych wymaganiach supermarketów. Cieszymy się, że dobrze przemyślane zalety regału przekonały jury nagrody "Red Dot Design Award". Nasi klienci mogą zwiększyć swoją produktywność i sprzedaż, a konsumenci cieszyć się wygodą i przyjemnym doświadczeniem zakupowym.

Steffen Nagel, dyrektor sprzedaży i marketingu w Liebherr-Hausgeräte GmbH

Funkcjonalny design produktu w pigułce

Wielokrotnie nagradzany regał mroźniczy Cliff łączy w sobie najwyższej klasy wzornictwo z funkcjonalnością. Jest to doskonały przykład tego, jak Liebherr spełnia różnorodne wymagania handlu żywnością i wyznacza nowe standardy.

Cliff charakteryzuje się wyjątkową prezentacją towarów przy optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Oprócz wysokiej efektywności w wykorzystaniu powierzchni, to wszechstronne urządzenie wymaga niewielkiej konserwacji. Koszty operacyjne są ograniczone do minimum, częściowo dzięki wyjątkowo wysokiej efektywności energetycznej: przykładowo, przy zużyciu 15,9 kWh dziennie, 3-drzwiowy model urządzenia zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż porównywalne produkty i działa absolutnie niezawodnie przez długi okres użytkowania.

Urządzenie w supermarkecie imponuje również pod względem dostępności i elastyczności: unikalna konstrukcja z niskim frontem umożliwia dostęp do towarów bez przeszkód, co poprawia doświadczenia zakupowe klientów sklepów spożywczych. Automatyczny system drzwi zapewnia większą wygodę i mniejsze straty zimna. Opcja zmiennego pozycjonowania umożliwia sprzedawcom detalicznym elastyczne dostosowanie prezentacji produktów. Dzięki temu realizacja kampanii jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku systemów chłodniczych montowanych na stałe.

Zwycięzca nagrody jest dostępny na rynku od stycznia 2024 roku

Zamrażarka Cliff jest dostępna na rynku od stycznia 2024 roku. Zdobycie nagrody "Red Dot Design Award 2024" w imponujący sposób podkreśla jej wyjątkową wydajność pod względem jakości i łatwości obsługi. Pokazuje, że inspiruje nie tylko supermarkety, ale także sędziów jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

"Red Dot Design Award" może pochwalić się historią sukcesu trwającą od prawie siedmiu dekad. Nagroda jest przyznawana corocznie i podzielona na trzy dyscypliny, w tym kategorię "Product Design", w której wyróżniony został regał Cliff od Liebherr.

Więcej informacji o regale mroźniczym Liebherr Cliff można znaleźć na stronie home.liebherr.com


foto: mat. partnera

Reklama