Odkryj nowe smaki od Grycana!

Marka Grycan zaskakuje nowymi lodowymi kompozycjami! Spróbuj aksamitnych Lodów Śmietankowych z sosem karmelowym oraz tropikalnego Sorbetu Mango-Marakuja. Rozkoszuj się niezapomnianym smakiem w każdej łyżeczce lodów!

Tej wiosny proponujemy smakoszom dwie efektowne propozycje, które zachwycają bogactwem smaków i struktur. Wśród nich znalazły się: wyborna kompozycja klasycznych lodów na bazie śmietanki kremówki oraz wyrazisty, intensywnie orzeźwiający sorbet z owoców o unikalnej strukturze. Gorąco zachęcam do zasmakowania naszych nowości.

Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń

Lody Śmietankowe z sosem karmelowym są połączeniem klasycznych Lodów Śmietankowych z dużą ilością gęstego, lśniącego sosu karmelowego własnej produkcji. To elegancka, idealnie wyważona kompozycja smaków o unikalnej, bogatej konsystencji. Każda kulka lodów przywodzi na myśl wyborny deser lodowy z obfitą polewą! Lody dostępne są w opakowaniach o pojemności 900 ml, 480 ml oraz w sprzedaży na kulki w lodziarnio-kawiarniach.

 

Sorbet Mango-Marakuja to prawdziwy tropikalny rarytas! Bestsellerowe mango zostało skomponowane z lekko kwaskową marakują. Połączenie tych dwóch fantazyjnych smaków, intrygująca ożywcza barwa oraz wyjątkowa konsystencja, w której czuć delikatne pestki marakui sprawiają, że sorbet nabiera autentycznego egzotycznego charakteru. Dodatkowo idealnie wyważony, słodko-kwaskowy smak stanowić będzie wymarzone orzeźwienie podczas tegorocznego lata. Sorbet dostępny jest w opakowaniu o pojemności 500 ml oraz w sprzedaży na kulki w lodziarnio-kawiarniach.

Zarówno nowości, jak i doskonale już znane lody marki Grycan dostępne są teraz w nowych, jeszcze bardziej apetycznych opakowaniach, podkreślających smak, siłę marki oraz jej charakter premium, a także pozwalających na lepsze rozróżnienie poszczególnych wariantów lodów.


foto: mat. partnera

Reklama