Tego jeszcze nie było. KFC wprowadza do menu... pizzę

Tego jeszcze nie było. KFC wprowadza do menu... pizzę

Połączenie pizzy i Twistera właśnie debiutuje w lokalach KFC. Wprowadzając tę pozycję marka wchodzi niejako w nową kategorię. "Pizza Twister", bo taką nazwę zyskała nowość, występuje w pięciu różnych wersjach.

Pizza Twister. Nowość w KFC 2024

Pizza Twistery, czyli ujmując sprawę najprościej – składniki Twistera z dodatkami charakterystycznymi dla pizzy zwinięte (podobnie jak klasyczny Twister) w grillowaną tortille, są dostępne w KFC od środy 5 czerwca 2024 roku. Można ich skosztować w lokalach, jak i z dostawą do domu. 

Jak reklamuje nowość KFC, Pizza Twister to "genialne połączenie smaków: kultowego, chrupiącego kurczaka otulonego pysznymi dodatkami znanymi z ulubionych pizz. Po prostu, zawija w sobie to, co najlepsze z obu tych dań". 

Pizza Twistera można zamówić w pięciu różnych wersjach. Każdy z nich to chrupiący kurczak, sosy i dodatki, zawinięte w grillowaną tortillę. Różnią się  dodatkowymi składnikami, które znajdziemy na grillowanej tortilli. Są to:

  • Pizza Twisters Pepperoni – z Pepperoni, pomidorkami i serem cheddar
  • Pizza Twisters Hawajski – z ananasem i bekonem
  • Pizza Twisters Texas – z bekonem, prażoną cebulką i kukurydzą w sosie BBQ i serowym
  • Pizza Twisters Cztery Sery – z serem cheddar w sosie serowym
  • Pizza Twisters Diavola – z Pepperoni, pomidorkami i Tabasco

Pizza w KFC – ile kosztuje?

Cena za każdego Pizza Twistera jest taka sama, choć może różnić się w zależności od lokalizacji restauracji. Mniej więcej wynosi ona 22,99 zł, a więc dokładnie tyle samo, co klasyczny Twister. 

Pizza Twistera możemy zamówić także: w boxie – jego cena wzrasta wtedy do 38,99 zł, ale zyskujemy 5 sztuk Hot Wings i duże frytki – lub w zestawie – w cenie 32,99 zł z dużymi frytkami i surówką Coleslaw. 


foto: mat. prasowe

Reklama