Wiśnie w żelu HELCOM wyróżnione przez kupców

Wiśnie w żelu HELCOM, dostępne w 320-gramowym opakowaniu, wyróżniają się wysoką zawartością owoców – aż 70%! Produkt nie zawiera przy tym konserwantów, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób ceniących naturalne i zdrowe składniki w swojej diecie.

Wiśnie w żelu HELCOM – 70% owoców i zero konserwantów

Soczyste owoce zanurzone w delikatnym, klarownym żelu mogą stanowić doskonałą propozycję na codzienny deser, a także wyborny dodatek do płatków śniadaniowych, jogurtów, czy dekoracji tortów i ciast. Wiśnie w żelu HELCOM to produkt, który zostały wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2024". Zdecydowali o tym sami detaliści oddając swoje głosy na najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty.

W ofercie HELCOM znajdują się również inne warianty owoców w żelu: jagody, porzeczki oraz owoce leśne. Każdy z tych produktów charakteryzuje się wysoką zawartością owoców i brakiem konserwantów, co czyni je doskonałym uzupełnieniem codziennych posiłków. Dzięki szerokiemu wyborowi owoców w żelu, konsumenci mogą cieszyć się różnorodnością smaków przez cały rok, bez względu na sezon.


foto: mat. redakcji

Reklama