Niezapomniany smak, tradycyjnie! Czyli dlaczego wybieramy lody Grycan?

Niezapomniany smak, tradycyjnie! Czyli dlaczego wybieramy lody Grycan?

Grycan – Lody od pokoleń to marka, która od lat podbija serca Polaków oferując doskonały, niezapomniany smak, który zostaje w pamięci na lata. Co sprawia, że Grycan cieszy się taką sympatią wielbicieli lodów?

Smakosze lodów mają konkretne wymagania i oczekują produktów, które zachwycą ich smakiem, zaskoczą strukturą, a do tego będą najwyższej jakości. Doceniają lody przygotowywane według tradycyjnych receptur, na bazie najlepszych składników – śmietanki kremówki, czekolady, dojrzałych owoców czy starannie selekcjonowanych bakalii. Co ciekawe, są żywo zainteresowani nowinkami i chętnie sięgają po ciekawe kompozycje.

RODZINNA PASJA DO TWORZENIA LODÓW

Ale lody to coś znacznie więcej niż deser! To małe chwile przyjemności, które przywołują najmilsze wspomnienia, łączą pokolenia i dają ludziom radość w różnych momentach życia. Rodzina Grycanów doskonale rozumie tę emocjonalną wartość lodów, dlatego od lat wytwarza je, tak aby zachwycały smakiem i budowały wyjątkowe chwile.

Właściciele marki podkreślają, że tworzenie lodów to ich rodzinna pasja, która przekłada się na każdy aspekt produkcji, od wyboru składników, przez proces wytwarzania, aż po dostarczenie gotowego produktu do lodziarnio-kawiarni czy sklepów. "Dla naszej rodziny to nie tylko biznes, ale przede wszystkim dziedzictwo i tradycja, które są pielęgnowane i rozwijane z pokolenia na pokolenie" – podkreśla Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

BESTSELLEROWE SMAKI

Choć w historii marki Grycan powstało już ponad 100 smaków lodów, to niezmiennie od lat lody Waniliowe, Bakaliowe, Czekoladowe, czy Truskawkowe są klasykami, które każdy zna i uwielbia. To także najlepiej sprzedające się warianty, przez wielu kojarzone ze smakiem dzieciństwa. Ich sekretem jest pasja właścicieli, którzy wkładają wiele pracy i serca w to, aby te najprostsze smaki za każdym razem zachwycały i aby chętnie po nie wracano.

W DOMU I W SKLEPIE:

Te smaki to Bestsellery marki Grycan – produkty, po które chętnie sięgają zarówno konsumenci, jak i właściciele sklepów, którzy wiedzą, czym zadowolić swoich klientów! Wśród najlepiej sprzedających się smaków od lat królują lody Bakaliowe, Czekoladowe, Waniliowe, Śmietankowe i Truskawkowe oraz sorbety – z Mango i z Malin.

Wojciech Kwestorowski – Dyrektor Handlowy marki Grycan

Tę klasykę uzupełniają oryginalne nowości. Trzeba przyznać, że w zaskakiwaniu wielbicieli lodów marka Grycan jest prawdziwym ekspertem!

PYSZNA ODPOWIEDŹ NA TRENDY

"Nowości są uzupełnieniem naszych klasycznych propozycji. Intrygują, przyciągają konsumentów, zaciekawiają i zwracają uwagę na markę. Bestsellery oraz nowości odzwierciedlające trendy, stanowią dobre połączenie i idealnie się uzupełniają" – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

Najnowsze propozycje marki są odpowiedzią na bardzo ciekawy trend, jakim jest łączenie smaków i struktur w lodach. W ofercie pojawiły się lody Śmietankowe z sosem karmelowym, będące autorskim połączeniem klasycznych, doskonale kremowych lodów z dużą ilością gęstego, lśniącego sosu karmelowego własnej produkcji. Drugą tegoroczną nowością jest egzotyczny Sorbet Mango-Marakuja, który łączy nuty kwaskowe z delikatnie słodkimi oraz z wyraźnie wyczuwalnymi chrupiącymi pestkami marakui.

TO CO NOWE I TO CO SPRAWDZONE:

Dobrze skonstruowana oferta lodowa sklepu zawiera zarówno bestsellerowe warianty, które cieszą się największym zainteresowaniem, jak i nowości, które przyciągają wzrok i zaciekawiają klienta. Warto je odpowiednio wyeksponować, aby od razu zwróciły uwagę smakoszy

Wojciech Kwestorowski – Dyrektor Handlowy marki Grycan

SILNA MARKA

Grycan – Lody od pokoleń to najbardziej rozpoznawalna marka rodzinna w Polsce. "Polacy nam ufają, wiedzą, że za nazwiskiem Grycan stoi motto: jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Widzimy, że praca nad  doskonałym smakiem i najwyższą jakością produktów oraz szybkie i sprawne odpowiadanie na potrzeby konsumentów to doskonała inwestycja, dlatego systematycznie podążamy tą drogą" – wyjaśnia Małgorzata Grycan.

"W tym roku jeszcze bardziej koncentrujemy się na wzmacnianiu marki. Wprowadziliśmy nowe opakowania lodów, bardziej podkreślające smak i ułatwiające identyfikację wariantów i realizujemy szeroko zakrojoną kampanię reklamową. To wszystko składa się na sukces naszej marki, która już od 20 lat daje radość i towarzyszy celebracji chwil w różnych momentach życia konsumentów" – dodaje Małgorzata Grycan.

W DOMU I W LODZIARNI

To co jeszcze wyróżnia markę Grycan, to z pewnością fakt, że doskonałym smakiem lodów możemy cieszyć się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w lodziarnio-kawiarni. Tu możemy zamówić nie tylko lody w wafelku, czy w kubeczku, ale także wyborne, autorskie desery lodowe w pucharach, ciasta, torty – także te lodowe i lodowo-bezowe, doskonałe kawy przygotowywane przez najlepszych baristów, rurki z bitą śmietaną, a ostatnio również coraz częściej gofry z mnóstwem dodatków.

Lody Grycan to synonim wysokiej jakości i niezapomnianych smaków – niezależnie od tego czy wybieramy opcję jedzenia ich w domu, czy też decydujemy się na słodką celebrację chwil w lodziarnio-kawiarni. To doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowe doznania i chce cieszyć się najlepszymi lodami w dowolnym miejscu i czasie.


foto: mat. partnera

Reklama