Tchibo wprowadza nowość do oferty speciality. "To coś więcej niż tylko kawa"

Tchibo wprowadza nowość do oferty speciality. "To coś więcej niż tylko kawa"

Podróż w najbardziej odległe zakątki świata bez wychodzenia z domu? Z kawami speciality z linii Rarität od Tchibo to możliwe. Nowa propozycja – kawa Rarität "Campos Altos Brazil" to pełnia smaków i aromatów z Ameryki Południowej. Subtelne nuty orzechów laskowych i nugatu przenoszą nas wprost do słonecznej Brazylii, pozwalając poczuć klimat jej najbardziej malowniczych regionów.

Kawy speciality od Tchibo to produkty tworzone z myślą o najbardziej wymagających kawoszach. Ich ziarna pochodzą w całości z jednej uprawy, co stanowi gwarancję najwyższej, sprawdzonej jakości i nadzwyczajnych doznań smakowych.

Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie

Rarität "Campos Altos Brazil", który właśnie zadebiutował na polskim rynku, to prawdziwa perełka dla koneserów kawy z segmentu premium. Idealna dla tych, którzy pragną delektować się wyrafinowanymi smakami zarówno na co dzień, jak i od święta.

Rarität "Campos Altos Brazil" to coś więcej niż tylko kawa. To historia pięciu pokoleń z rodzinnej farmy Marco Aurélio pielęgnujących tradycję uprawy ziaren. To opowieść o przywiązaniu do ziemi, pasji i dbałości o najmniejszy szczegół.

Wiktoria Załęska, specjalistka ds. marketingu

Nowość od Tchibo pochodzi z najwyższego punktu w stanie Minas Gerais w południowo-wschodniej Brazylii. Ten region uprawny jest położony szczególnie wysoko dla brazylijskiej kawy i dzięki swoim płaskowyżom oferuje najlepsze warunki do uprawy kaw speciality.

Rarität "Campos Altos Brazil" - cena

Ta wyjątkowa mieszanka zachwyca delikatnymi nutami orzechów laskowych i nugatu. To doskonała propozycja do degustacji! Aby w pełni docenić bogaty aromat i głęboki smak tej kawy, poleca się przygotowywanie jej metodą przelewową, na przykład w dripie.

100% Tchibo Arabica jest dostępna w dwóch wariantach: kawa ziarnista w opakowaniu 500 g w cenie 69,99 zł i na wagę od 24,99 zł za 125 g.

Rarität to marka limitowanych kaw speciality dostępna tylko w sklepach stacjonarnych i online Tchibo. Każdego roku w ofercie Rarität pojawia się około 5 nowych linii – każda z innego regionu świata – dostępnych w sprzedaży tylko przez określony czas.

Cechy kawy Rarität "Campos Altos Brazil"

  • Pochodzi z regionu Minas Gerais, Brazylia.
  • Nuty smakowe: orzechy laskowe i nugat.
  • Metoda przygotowania: idealna do parzenia w dripie, ale świetnie sprawdzi się też w ekspresach przelewowych, automatycznych i french pressie
  • 100% Tchibo Arabica.
  • Limitowana edycja dostępna tylko przez krótki okres.

foto: mat. partnera

Reklama