Limitowane smaki RUSH i noRUSH. Nowości stworzone na okazję programu Mafia IRL

Limitowane smaki RUSH i noRUSH. Nowości stworzone na okazję programu Mafia IRL

Przy okazji drugiej edycji programu Friza "Mafia w prawdziwym życiu", do sprzedaży trafiła limitowana edycja napojów Ekipy RUSH i noRUSH. Napoje, które na rynku po raz pierwszy pojawiły się już kilka miesięcy temu, właśnie zadebiutowały w limitowanych smakach. Te nawiązują do mafijnej rozgrywki, którą możemy już obejrzeć na kanale YouTube Karola Friza Wiśniewskiego. Gdzie można kupić RUSH i noRUSH z edycji "Mafia IRL"?

Limitowane smaki RUSH i noRUSH - Mafia IRL

Jak poinformował Friz, limitowane smaki napojów RUSH i noRUSH zostały stworzone specjalnie na okazję programu "Mafia w prawdziwym życiu". Jakie nowe RUSH-e od Ekipy trafiły właśnie do sklepów?

  • Izotonik RUSH o smaku sycylijskiej pomarańczy
  • Woda witaminowa noRUSH o smaku róży i cytryny 

"Obydwa te smaki testowałem i dopieszczałem do końca i gwarantuje wam, że są najlepszymi RUSH-ami i noRUSH-ami, jakie powstały" - zadeklarował na odcinku Friz. 

RUSH i noRUSH - czym się różni?

W ramach pierwszego odcinka programu "Mafia w prawdziwym świecie" nie tylko możemy dostrzeć nowe limitowane smaki napojów RUSH i noRUSH w sceneriach, ale także dowiedzieć się więcej o różnicach pomiędzy tymi dwoma napojami, które przedstawił Friz.

NoRUSH, jak wyjaśnił na firmie Friz, to "casualowy napojów, którego można się napić po prostu w każdym momencie". RUSH z kolei, jak kontynuował, to izotonik, który sprawdzi się najlepiej w przypadku wysiłku fizycznego. 

Limitowane RUSH i noRUSH - gdzie kupić?

RUSH o smaku sycylijskiej pomarańczy oraz noRUSH o smaku róży i cytryny to limitowane smaki napoju od Ekipy, które są już dostępne we wszystkich sklepach Żabka w Polsce. Informacja o premierze nowych smaków izotoników od Friza pojawiła się po raz pierwszy w niedzielę 2 czerwca. Przekazał ją sam Friz w trakcie pierwszego odcinka drugiej serii autorskiego programu "Mafia w prawdziwym świecie". 

Już kolejnego dnia o nowości poinformowała w swoich mediach społecznościowych Żabka. To właśnie w sklepach tej sieci mogliśmy kupić napój RUSH Mafia IRL 2 już od dnia premiery. Na tym jednak nie koniec.

Obecnie napój RUSH i noRUSH z edycji Mafia można już też kupić w sklepach Carrefour. Detalista rozpoczął bowiem współpracę z The Essa Company, spółką powiązaną z grupą kapitałową Ekipa Holding. 

Butelki RUSH podpisane przez 3 Króli - Carrefour

Wprowadzenie marek RUSH i noRUSH do sieci Carrefour będzie wspierane szeroko zakrojoną kampanią marketingową oraz konkursem konsumenckim. W ramach akcji do sklepów dostarczone zostanie 600 butelek podpisanych przez 3 Króli – influencerów Qry, Przemka Pro i Bartka Kubickiego.

Klienci, którzy zakupią butelkę z autografem i nagrają filmik na TikToka, będą mieli szansę wygrać bilety na Festiwal Ekipy, który odbędzie się 16 czerwca w Krakowie.


foto: Żabka Polska (mat. prasowe)

Reklama