Linia High Protein od marki Duda. "W produktach znajdziemy tylko mięso i warzywa"

Linia High Protein od marki Duda. "W produktach znajdziemy tylko mięso i warzywa"

Białko jest kluczowym elementem diety nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, ale dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Duda, która w ramach nowej linii High Protein oferuje produkty, które sprawdzą się jako pełnowartościowy posiłek w zbilansowanej diecie.

Duda High Protein 

W ramach linii Duda High Protein znajdziemy kolekcję wysokoproteinowych produktów, które sprawdzą się zarówno dla sportowców, jak też każdego konsumenta dbającego o swój sposób odżywiania.

Linia High Protein ma bardzo szeroką grupę odbiorców. Wbrew pozorom, nie są to tylko sportowcy. Dzisiaj wszyscy potrzebujemy białka, a to pochodzenia odzwierzęcego, szczególnie z surowców drobiowych, jest doskonałym nośnikiem aminokwasów, ponieważ jest bardzo dobrze przyswajalne. Dzięki temu produkty z linii High Protein są idealne nie tylko w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej, ale również wtedy, gdy potrzebujemy pełnowartościowego i zbilansowanego posiłku.

Karolina Sarnik, dyrektor marketingu w CEDROB FOODS S.A.

Linia High Protein od marki Duda ma być odpowiedzią na współczesne potrzeby konsumentów, którzy poszukują zdrowych, ale także wygodnych i szybkich posiłków. Wprowadzając do oferty nuggetsy, kotlety czy medialony producent chce pokazać, że asortyment, który na pierwszy rzut oka kojarzy się z fast foodem, w wykonaniu marki Duda jest zdrowy i pełnowartościowy.

W produktach convenience pod marką High Protein znajdziemy wyłącznie mięso i warzywa. Nawet panierka składa się z ciecierzycy. Jest to swego rodzaju rewolucja w tej kategorii. Tą rewolucją chcemy pokazać, że jesteśmy firmą odpowiedzialną, dbającą o konsumenta i wychodzącą naprzeciw jego potrzebom.

Karolina Sarnik, dyrektor marketingu w CEDROB FOODS S.A.

Obecnie w ramach linii Duda High Protein znajdziemy między innymi parówki i plastry z gotowanego kurczaka. Marka wprowadza także asortyment convenience.


foto: Produkty z linii High Protein od marki Duda (mat. redakcji)

Reklama