Te lody znajdziemy tylko w sklepach Żabka. Niemal 30 pozycji "na wyłączność"

Te lody znajdziemy tylko w sklepach Żabka. Niemal 30 pozycji "na wyłączność"

Już kolejny rok z rzędu Żabka stawia na ofertę dostępną na wyłączność w sklepach sieci. W sezonie letnim 2024 oferta lodów, które klienci będą mogli kupić jedynie w placówkach Żabka wzrośnie do niemal 30 pozycji. Detalista liczy na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu.

Lody w Żabce [CENY 2024]

W 2023 roku podczas trwającej 1,5 miesiąca akcji promocyjnej w sklepach Żabka sprzedano 6 milionów sztuk lodów, które znajdowały się w placówkach na wyłączność. W tym roku detalista wprowadza do oferty prawie 30 takich pozycji. To lody, których nie kupimy nigdzie indziej. 

Wśród dostępnych w Żabce lodowych propozycji znajdziemy między innymi:

  • kuleczkowe lody Mini Melts (72 g) o smaku mango (w 100% wegańskie) i truskawki – cena 8,99 zł,
  • barwiące język lody Twister Cosmixx (70 ml) dostępne w smaku malinowo-jagodowym – cena 4,50 zł,
  • lody inspirowane słodyczami od takich marek jak Chupa Chups – cena 2,99 zł – i Dumle,
  • słodko-kwaśne wodne lody Kaktus Sweet&Sour (45 ml), stanowiące kombinację smakową jabłka i gruszki – cena 2,99 zł,
  • lody Mochi (72 ml), dostępne w trzech wariantach smakowych – mango, matchy i maliny – cena 9,99 zł,
  • makaroniki lodowe (60 g) w 3 smakach: mango-marakuja, jagodowo-czekoladowym i waniliowo-karmelowym,
  • Magnum Wonder Toffee (90 ml), Magnum Rożek Almond (160 ml) czy Magnum Salted Carmel&Almond (90 ml) o smaku waniliowym, z dodatkiem sosu o smaku słonego karmelu, bez dodatku cukru.

Lody gibki w Żabce 2024

W ramach oferty "Lodziarnia znanych marek" Żabka postanowiła także zaskoczyć klientów powrotem do sentymentalnego smaku. 

W kolaboracji z marką Kaktus przygotowała bowiem lody gibki o smaku jabłkowym, które dzięki unikatowej żelowej konsystencji dają im możliwość stabilnego chybotania się. Cena regularna za loda gibka w Żabce to 2,99 zł

Lody w Żabce wraz z cenami (foto: mat. prasowe)

Nowe promocje na lody w Żabce co tydzień

W tegorocznej edycji akcji, która potrwa do 18 czerwca br., klienci sklepów Żabka mają okazję spróbować lodów, których nie kupią w żadnym innym sklepie. Dodatkowo detalista wprowadza specjalne promocje. Te będą zmieniać się co tydzień. Jaka promocja na lody w Żabce obowiązuje obecnie?

Jedną z promocji na lody dostępne w ramach oferty Żabki "Lodziarnia znanych marek" jest 60-procentowa obniżka ceny. Obowiązuje ona na drugiego loa przy zakupie dwóch sztuk dla klientów korzystających z aplikacji Żappka.


foto: mat. prasowe

Reklama