Żabka wypuszcza kolekcję ubrań. Powstała we współpracy z marką Prosto

Żabka wypuszcza kolekcję ubrań. Powstała we współpracy z marką Prosto

O współpracy Żabki z Prosto początkowo mogliśmy dowiedzieć się z mediów społecznościowych detalisty. Nie wiadomo było jednak, na czym miałaby polegać kooperacja między siecią sklepów convenience i marką streetwearową. Przeczucia nie myliły jednak internautów zgadujących w komentarzach, na czym będzie opierała się współpraca. Żabka właśnie potwierdziła: powstaną ubrania Żabka x Prosto. Poznaliśmy przedpremierowo ceny ubrań Żabka x Prosto.

Poza kolekcją ubrań, Żabka i Prosto wspólnie będą sygnować najnowszą kampanię promującą ofertę PROSTO z PIECA dostępną w sklepach sieci. Zderzenie światów retailu i streetwearu zaowocowało także niecodziennymi ubraniami. 

Żabka x Prosto ubrania

Kolekcja nawiązująca do kampanii Żabki „Weź to na gorąco!” składa się z trzech elementów. Jej podstawą jest klasyczna oversizowa bluza, charakterystyczna dla marki Prosto. Uzupełnieniem odzieżowej oferty są z kolei biały, minimalistyczny T-shirt oraz czapka z daszkiem z neonowym znakiem na froncie. 

Jak przystało na kolekcję inspirowaną rodzimą przestrzenią miejską, została ona uszyta w Polsce, we współpracy z lokalnymi szwalniami i dostawcami.

Kolekcja Żabka x Prosto - od kiedy?

Kiedy ubrania z kolekcji Żabka x Prosto pojawią się w sprzedaży? Subskrybenci newslettera Prosto właśnie zyskali wcześniejszy dostęp do wspólnej kolekcji Prosto x Żabka. Aby stać się jednym z nich należy zasubskrybować newslettera marki, a następnie wpisać na stronie https://prosto.com/early kod, który dostaniemy mailem. 

Na stronie sklepu online Prosto kolekcja Prosto x Żabka pojawi się dwa dni po przedpremierze, czyli w czwartek 30 maja 2024.

Przedpremierowo sprawdziliśmy, jakie są ceny ubrań Prosto x Żabka:

  • Czapka Cap Prosto x Żabka Black kosztuje 100 zł i jest dostępna w rozmiarze uniwersalnym.
  • T-shirt Prosto x Żabka biały kosztuje 130 zł i jest dostepny w rozmiarach S, M, L, XL oraz XXL.
  • Bluza Hoodie Prosto x Żabka czarna kosztuje 300 zł i jest dostępna w rozmiarach S, M, L, XL oraz XXL.
Ubrania Prosto Żabka są przedpremierowo dostępne dla subskrybentów. Oficjalna premiera 30 maja (foto: sklep online Prosto)

Jak czytamy na stronie sklepu, wszystkie ubrania z kolekcji Żabka x Prosto są wykonane w rozmiarówce unisex. 


foto: mat. prasowe

Reklama