Za nami III Rajd Motocyklowy Handlowców 2024. Co się działo? [RELACJA]

Za nami III Rajd Motocyklowy Handlowców 2024. Co się działo? [RELACJA]

Tegoroczna edycja Rajdu Motycklowego Handlowców zgromadziła kilkudziesięciu uczestników z całej Polski. Rajd rozpoczął się w rzeszowskim Spa Hotel Splendor**** i obejmował malownicze trasy widokowe. Organizatorem wydarzenia były spółki Specjał, Ren, Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal oraz Hurt & Detal jako organizator, a także patron medialny.

III Rajd Motocyklowy Handlowców

W dniach 24-26 maja 2024 odbył się III Rajd Motocyklowy Handlowców, który zgromadził czterdziestu uczestników z całej Polski. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się w Spa Hotel Splendor**** i obejmowało emocjonujący program pełen atrakcji i aktywności w Dolinie Wiaru w Rybotyczach.

Organizatorem wydarzenia były spółki Specjał, Ren, Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal oraz Hurt & Detal jako organizator, a także patron medialny. Sponsorami eventu były firmy Bielmar, Bonduelle, Dawtona, Heinz, Maspex, Stock oraz Tchibo.

Weekend pełen atrakcji

Uczestnicy wzięli udział w Dniu i Balu Handlowca, odwiedzili targi organizowane przez największy oddział GK SPECJAŁ, Specjał o/Rzeszów oraz wzięli udział w balu handlowca. Mogli również skorzystać z atrakcji ofertowanych przez hotel oraz strefy Wellness. Następnego dnia wszyscy wyruszyli malowniczą trasą widokową w kierunku Przemyśla do urokliwego pięknego miejsca Dolina Wiaru Ośrodka w Rybotyczach. Na uczestników czekały atrakcje takie jak strzelnica, jazda na quadach i samochodach terenowych.

Do dyspozycji uczestników była również strefa wypoczynkowa sauny i jacuzzi. Odbyło się grillowanie i ognisko. Uczestnicy mogli cieszyć się kolejnymi aktywnościami oraz zabawami organizowanymi przez animatorów. W niedzielę uczestnicy zwiedzili zabytkowy Cmentarz Żydowski, Cerkwię św Onufrego w Posadzie Rybotyckiej oraz uczestniczyli we mszy świętej w Kalwarii Pacławskiej.

Rajd Motocyklowy Handlowców to nie tylko pasjonująca przygoda na trasie, ale również okazja do integracji i wspólnej zabawy w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne edycje tego niezapomnianego wydarzenia!

foto: mat. prasowe

Reklama