Coca-Cola Services z nowym dyrektorem generalnym na Polskę i kraje bałtyckie

Coca-Cola Services z nowym dyrektorem generalnym na Polskę i kraje bałtyckie

Wraz z początkiem kwietnia Thomas Oth objął stanowisko dyrektora generalnego Coca-Cola Services Polska i Kraje Bałtyckie. Zastąpił tym samym Natalię Stroe, która po ponad trzech latach w regionie, będzie się dalej rozwijać jako dyrektor generalny Coca-Cola Services Belgia i Luksemburg.

Wymiana na kierowniczych stanowiskach

Coca-Cola zdecydowała o zmianach na stanowiskach kierowniczych w dwóch oddziałach firmy. Thomas Oth, który przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora krajowego na Belgię i Luksemburg, stanie na czele zespołu Polska i Kraje Bałtyckie. Z kolei Natalia Stroe, która przez ostatnie trzy lata pełniła tę funkcję, obejmie teraz stanowisko piastowane przez ten okres przez Thomasa Oth'a. 

Mam nadzieję, że moje doświadczenie i pasja przyczynią się do dalszego rozwoju firmy na tym dynamicznym rynku. Kluczowe jest dla mnie podtrzymywanie silnych relacji z naszymi partnerami biznesowymi oraz rozwój portfolio zgodnie z oczekiwaniami konsumentów, kontynuując tym samym działania podjęte przez Natalię. Jestem gotów na nowe wyzwania i z niecierpliwością czekam na współpracę z zespołem, z którym będziemy wspólnie osiągać kolejne, ambitne cele.

Thomas Oth

Nowy dyrektor generalny Coca-Cola Services Polska i kraje bałtyckie jest obywatelem Belgii i uzyskał tytuł magistra biznesu na Free University of Brussels. W ramach systemu Coca-Cola pracuje już od czternastu lat. Początkowo dołączył do firmy w 2010 roku jako analityk ds. finansów handlowych w Belgii. Po 6 latach pracy w zespole finansowym, przeszedł do działu operacji franczyzowych w 2017 roku. 

Sukcesy w zakresie rozwoju portfolio i działalności biznesowej zapewniły mu awans na stanowisko dyrektora krajowego na Danię i Finlandię w 2019 roku. W tym czasie, wraz z zespołem, ściśle współpracował z partnerem marki, firmą Carlsberg, udoskonalając lokalne procesy. Przed pracą dla systemu Coca-Cola zdobywał doświadczenie w Deloitte Consulting.


foto: Thomas Oth (mat. prasowe)

Reklama