Pyszne.pl próbuje swoich sił w sektorze convenience. Nowa współpraca z siecią sklepów

Pyszne.pl próbuje swoich sił w sektorze convenience. Nowa współpraca z siecią sklepów

Na Pyszne.pl od połowy maja klienci mogą zamawiać produkty z sieci marketów Duży Ben. Dla popularnej platformy do zamawiania jedzenia ta współpraca ma być krokiem w rozwoju działalności w kierunku sektora convienience.

Alkohol z dostawą. Pyszne.pl w nowej współpracy

Użytkownicy Pyszne.pl mogą zamawiać z dowozem do domu artykuły dostępne w ofercie 77 sklepów sieci m.in. w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Stargardzie, Gdańsku czy Gdyni. Docelowo współpraca będzie rozszerzona do 195 marketów.

Konsumenci mogą za pośrednictwem aplikacji kupić w Dużym Benie nie tylko alkohole, ale również napoje gazowane, soki, wodę mineralną, a także słone i słodkie przekąski.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Kto może kupić alkohol na Pyszne.pl? Weryfikacja wieku

Pyszne.pl i Duży Ben zadbali o to, aby w przypadku zakupu alkoholu za pośrednictwem platformy wiek nabywcy został skutecznie zweryfikowany. W pierwszym kroku korzystający z serwisu lub aplikacji musi zadeklarować pełnoletność przed przejściem do etapu płatności. Następnie przy odbiorze zamówienia, w razie wątpliwości co do wieku nabywcy, kurier ma prawo poprosić o okazanie dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia pełnoletności.

W przypadku, kiedy klient nie jest w stanie udowodnić, że ukończył 18 lat, kurier nie może wydać mu przesyłki, a koszt zamówienia zostaje zwrócony zamawiającemu.


foto: mat. prasowe (Grupa Eurocash)

Reklama