Joanna Jabłczyńska w drugim odcinku cyklu "SUPERKobiety Almette"

Joanna Jabłczyńska w drugim odcinku cyklu "SUPERKobiety Almette"

Almette to marka z misją, która stale angażuje się w programy społeczne i działania proekologiczne. Jeden z jej flagowych programów – "SUPERKobiety Almette" – promuje niezwykłą kreatywność, odwagę i prawdziwą kobiecą siłę. Bohaterką drugiego odcinka najnowszego 4-odcinkowego cyklu jest Joanna Jabłczyńska.

Szerokiej publiczności znana jako popularna aktorka serialowa, filmowa i teatralna, na co dzień prowadzi własną kancelarię, jest "wziętą" prawniczką i… sąsiadką Almette – mieszka bowiem koło Węgrowa, gdzie produkowane są puszyste serki. A jaka jest SUPERMOC Joanny? To SZLACHETNE SERCE bijące dla innych, ponieważ jej wielką pasją jest pomaganie. Historii Joanny wysłuchał ambasador marki Almette, David Gaboriaud.

W tegorocznej edycji akcji "Kobiety Almette" pokazujemy, że Kobiety dysponują SUPERMOCAMI, czyli unikalnymi zdolnościami i cechami charakteru sprawiającymi, że mogą wiele osiągnąć, poradzić sobie w każdej sytuacji i jednocześnie czynić dobro. Bohaterką pierwszego odcinka była skialpinistka i ratowniczka górska, Anna Tybor. Drugi odcinek poświęcony został zaś kobiecie, której życiu nadaje sens pomaganie innym – Joannie Jabłczyńskiej. Serdecznie zapraszamy do poznania jej historii na kanałach "SUPERKobiety Almette" i śledzenia całej akcji w internecie i mediach społecznościowych.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Szlachetne serce – niezwykła SUPERMOC Joanny Jabłczyńskiej

Dla SUPERkobiety jedna rola to za mało? Dla Joanny Jabłczyńskiej na pewno! Można pomyśleć, że jej życie to same przeciwieństwa: pracuje w wielkim mieście, ale mieszka na łonie natury (blisko Węgrowa, gdzie powstają serki Almette!), miłość do sportu zaprowadziła ją na trasę maratonu w Nowym Jorku, lecz swoją działalność charytatywną skupia na lokalnych inicjatywach.

Jak sama mówi, dostaje od publiczności wiele pozytywnych emocji i chce się za nie zrewanżować, a pomaganie innym nadaje jej życiu sens. Joanna wspiera m.in. Szlachetną Paczkę czy Fundację Mam Marzenie, ale bardzo istotne jest dla niej zaangażowanie lokalne, dlatego wraz z Davidem i Almette większą część dnia spędzili w Domu Dziecka w Równem. On skupił się na gotowaniu, ona błyszczała na scenie i tym sposobem podczas teatralno-kulinarnego show wszyscy bawili się świetnie!

Szlachetne serce Joanny dało o sobie znać także w trakcie warsztatów ceramicznych – Joasia zdecydowała, ze naczynia z jej autografem zostaną wystawione na aukcji charytatywnej, a dochód z niej trafi w całości do dzieciaków poznanych w Równem. Joanna to naprawdę SUPERkobieta!

Zdjęcia, przepisy oraz historię Joanny Jabłczyńskiej można przeczytać/obejrzeć na stronie Almette: SUPERKOBIETY - odc. 2 - Joanna Jabłczyńska - Almette. Następny odcinek i kolejna SUPERKobieta już niedługo!


foto: mat. partnera

Reklama