Bolt Food jest już dostępny w 10 miastach. Usługa debiutuje na Śląsku

Bolt Food jest już dostępny w 10 miastach. Usługa debiutuje na Śląsku

Aplikacja Bolt Food jest już dostępna w Katowicach i Chorzowie, umożliwiając mieszkańcom tych miast zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji. To już łącznie 10 miast, w których obecne są usługi dowozu jedzenia z restauracji, oferowane przez firmę.

Bolt Food w Katowicach i Chorzowie. Promocja z okazji debiutu

Katowice oraz Chorzów to już trzecie i czwarte miasto otwarte przez Bolt Food w tym roku. W ten sposób mieszkańcy śląskich miejscowości będą mogli odkryć lokalne restauracje za pomocą kilku kliknięć. Na otwarcie Bolt Food, tylko w samych Katowicach dostępnych będzie już blisko 100 restauracji, a kolejne lokale będą sukcesywnie dodawane.

Aby lepiej zapoznać się z aplikacją i odkryć lokalną gastronomię, dla mieszkańców tych dwóch miast Bolt Food przygotował promocję: zniżkę 30% na trzy pierwsze zamówienia oraz darmową dostawę. 

Zaczynamy naszą przygodę z tym wyjątkowym regionem na początek od dwóch miast, poszerzając tym samym naszą obecność w Polsce do 10 lokalizacji.  Startujemy z propozycją ponad 100 restauracji, jednak cały czas zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do współpracy z nami. W ten sposób chcemy aby Ślązacy mogli próbować lokalnych smaków, zamawiając je z dowozem w wybrane miejsce.

Agnieszka Cebulska, Country Manager Bolt Food w Polsce

Bolt Food na Śląsku. Jak złożyć zamówienie?

Do złożenia zamówienia z restauracji dostępnej na platformie Bolt Food, wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Płatność za zamówienie można zrealizować także poprzez BLIK.

Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania. Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy. W aplikacji, klientka lub klient może określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia w Katowicach i Chorzowie na początek będą realizowane od godziny 11 do 22.


foto: mat. prasowe

Reklama