Rozszerzony koncept sklepu POLOmarket. Kolejna placówka otwarta

Rozszerzony koncept sklepu POLOmarket. Kolejna placówka otwarta

W środę 15 maja POLOmarket otworzył siódmy już sklep w Bydgoszczy. Placówka zlokalizowana przy ulicy Nakielskiej 50 wyróżnia się spośród pozostałych lokalizacji. Supermarket został otwarty w najnowszym koncepcie handlowym i inwestycyjnym uzupełnionym o "Pychatkę". Co to takiego?

Najnowszy koncept POLOmarket. Czym się różni?

POLOmarket w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 50 jest jednym z największych powierzchniowo sklepów sieci. Dodatkowo placówka została wyposażona w "Pychatkę", która łączy ofertę piekarni i cukierni oraz salon prasowy "Świat Prasy". W obiekcie zlokalizowana zostanie również apteka oraz sklep sieci Action. To nowy, rozszerzony koncept supermarketu, który ma umożliwiać klientom załatwienie kilku spraw w jednym miejscu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Od strony technicznej nowy supermarket zaprojektowany i wybudowany został zgodnie z najwyższymi standardami oraz polityką ESG sieci POLOmarket. Obiekt posiada instalację fotowoltaiczną, która przez cały rok dostarcza mu zieloną energię. Zapotrzebowanie energetyczne budynku dodatkowo redukuje oświetlenie ledowe z inteligentnym systemem sterowania, nowoczesny system wentylacji z odzyskiem ciepła, energooszczędne urządzenia chłodnicze oraz pompa ciepła.

Otwarcie nowego supermarketu w Bydgoszczy jest kolejną inwestycją sieci POLOmarket w ostatnim czasie. Sieć równolegle realizuje inne projekty, otwierając nowe oraz modernizując już funkcjonujące sklepy, poszukując także nowych lokalizacji.


foto: mat. prasowe

Reklama