Łaciate rusza z kampanią wspierającą domy dziecka

Łaciate rusza z kampanią wspierającą domy dziecka

Już po raz trzeci marka Łaciate zaprasza najmłodszych do ekologicznej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Co zrobić, aby wziąć w niej udział? Wystarczy zagrać w interaktywną grę online i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Zdobyte punkty zostaną wymienione na prezenty dla dzieci z domów dziecka, a autorzy najciekawszych zgłoszeń wygrają atrakcyjne upominki.

„Każde dziecko zasługuje na Dzień Dziecka” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza edycja konkursu skierowanego do najmłodszej grupy konsumentów wyrobów mleczarskich. Kolorowe zwierzątka z opakowań mleczek smakowych Łaciatych przybliżą dzieciom zasady ekologii i  zaproszą je do sprzątania rozrzuconych w wirtualnym świecie śmieci. Gra toczy się nie tylko o czystą planetę, ale także o podarunki dla podopiecznych z domów dziecka. Mlekpol przygotował aż 605 upominków, które dzięki zaangażowaniu graczy i zdobytym przez nich punktom, trafią w ręce potrzebujących maluchów.

Ale to nie koniec atrakcji! Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie, odpowiadając na pytanie: „Jaki ciekawy pseudonim nadałbyś surykatce, żyrafie, kangurkowi lub flamingowi z opakowań mleczek marki Łaciate? Wybierz zwierzątko, zaproponuj pseudonim i uzasadnij swój pomysł”. Dla 60 autorów najciekawszych odpowiedzi przewidziano super nagrody!

Do współpracy nad tym projektem zaprosiliśmy Nicolę Węcławiak, popularną influencerkę, która nie tylko zadba o promocję naszej charytatywnej akcji wśród swoich obserwujących, ale także w finale odwiedzi jedną z placówek i osobiście przekaże jej podopiecznym prezenty zdobyte przez graczy. Dzięki temu uczestnicy zabawy zobaczą, że ich zaangażowanie przynosi realne efekty i jak niewiele trzeba, aby pomóc innemu człowiekowi.

Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol

Gra oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: https://grajwlaciate.pl/. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 7 czerwca 2024 r.

„Graj w Łaciate” to pierwszy etap tegorocznej  kampanii marketingowej mleczek smakowych Łaciatych. Od połowy czerwca ruszają bowiem działania pod hasłem „Tak płynie Łaciaty Vibe”, które będą skoncentrowane na TikToku. Powstanie tam oddzielny profil z animowanymi influencerami-zwierzakami z opakowań produktów. Tematyka filmów będzie powiązana z realnymi wyzwaniami współczesnych młodszych nastolatków.


fot.: materiały prasowe

Reklama