Carrefour wprowadza dodatkowe promocje dla seniorów

Carrefour już od przeszło 15 lat prowadzi w Polsce program dla seniorów, w ramach którego mogą oni zrobić tańsze zakupy w sklepach tej sieci. Mimo, iż popularna Karta Seniora dostępna jest od dłuższego czasu również w aplikacji mobilnej, to Carrefour uruchamia właśnie dodatkowe korzyści dla posiadaczy jej klasycznej, plastikowej wersji.

To odpowiedź na dane, które pokazują, że wiek polskiego społeczeństwa rośnie i z roku na rok coraz większy procent Polaków przechodzi na emeryturę. Jak przewiduje GUS, w 2060 roku liczba seniorów przekroczy w Polsce 11,5 mln, co w porównaniu z rokiem 2022 daje wzrost o 21%.

Zniżki dla seniorów w sklepach

Aby pomóc seniorom zrobić taniej zakupy, Carrefour pod koniec 2023 roku rozszerzył swój program Karty Seniora, umożliwiając uzyskanie 10% rabatu na całe zakupy nie tylko w jeden, ale w dwa dni w tygodniu (we wtorki i czwartki).

Teraz do oferty swojego flagowego programu skierowanego do tzw. silversów, Carrefour dołącza korzyści dla posiadaczy klasycznej, plastikowej wersji Karty Seniora.

Po zeskanowaniu tej karty przy kasie, osoby starsze zyskają dostęp do najlepszych promocji produktowych oferowanych dotychczas tylko w aplikacji mobilnej "Mój Carrefour". Dzięki temu klienci mający trudności z obsługiwaniem smartfonów, będą mieli regularny dostęp do atrakcyjnych promocji mobilnych.

Seniorzy to wyjątkowa grupa klientów, którą wspieramy w Polsce już od ponad 15 lat. Wiemy jak ważna jest dla nich możliwość zrobienia tańszych zakupów, a jednocześnie, jak dużą barierą bywa korzystanie z nowoczesnych technologii. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie najatrakcyjniejszych ofert z naszej aplikacji mobilnej “Mój Carrefour” z korzyściami klasycznej, plastikowej Karty Seniora. Dzięki temu nasi klienci nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, aby mieć dostęp do najlepszych ofert cenowych. To kolejna bariera, którą znosimy w Carrefour, aby osoby o szczególnych potrzebach, mogły bez przeszkód korzystać z naszych sklepów. W tym przypadku zwrot “powrót do promocji plastiku” ma dla nas wyjątkowo pozytywnych, prospołeczny wydźwięk

Marta Baran, dyrektor działu zarządzania relacjami z klientem w Carrefour Polska

Karta Seniora w Carrefour

O Kartę Seniora mogą ubiegać się w sklepach Carrefour wszystkie osoby, które ukończyły 60. rok życia. Wystarczy, że przy okazji zakupów odwiedzą one Punkt Obsługi Klienta dowolnego hiper- lub supermarketu sieci Carrefour w Polsce, wypełnią formularz i na miejscu odbiorą swoją kartę.

W każdy wtorek i czwartek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, seniorzy otrzymają rabat na następne zakupy do -10% ich wartości, ale nie więcej niż 30 złotych w postaci e-kuponu Senior.


foto: mat. prasowe

Reklama