Da Grasso idzie śladem McDonald's i dołącza zabawki do dziecięcych zestawów

Da Grasso idzie śladem McDonald's i dołącza zabawki do dziecięcych zestawów

Da Grasso wprowadziła do swojej oferty nowe menu dla dzieci. Od końca kwietnia klienci mogą zamawiać zestawy przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Nowości nie tylko zaspokoją kulinarną ciekawość maluchów, ale dostarczą także dobrej zabawy – wszystko dzięki unikatowym zabawkom dołączanym do wszystkich zestawów z dziecięcego menu.

Nowe menu dla dzieci w Da Grasso

W nowy menu znajdują się pozycje stworzone z myślą o najmłodszych klientach. Zestawy będą dostępne w czterech nowych odsłonach. Każdy z nich został tak skomponowany, aby zaspokoić różnorodne preferencje smakowe najmłodszych gości Da Grasso oraz zapewnić im przyjemne doznania kulinarno-zabawowe.

To odpowiedź na potrzeby klientów. Jak zauważa Magdalena Holi z Da Grasso, według badań 60% klientów sieci to rodziny z dziećmi. 

Niezależnie od tego, czy spożywamy pizzę w pizzerii, czy w domu, zależy nam na tym, aby również najmłodsi mogli czerpać radość z tych wspólnych chwil, dlatego nowa oferta to dla najmłodszych nie tylko smaczne doświadczenie kulinarne, ale także szansa na chwile zabawy. W zestawach znajdą się bowiem klocki Da Grasso, dzięki którym najmłodsi mogą wcielić się w rolę pizzermana czy dostawcę pizzy.

Magdalena Holi, starszy specjalista ds. marketingu w Da Grasso

Nowe pozycje dziecięcym menu Da Grasso:

  • Małe Menu z polędwiczkami - zestaw zawierający polędwiczki z kurczaka, frytki - buźki, sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Margherita – zestaw zawierający pizzę Margherita (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Havai – zestaw zawierający pizzę Havai (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Pepperoni – zestaw zawierający pizzę Pepperoni (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez sieć Da Grasso dla dzieci. Sieć wkrótce startuje z konkursem dedykowanym najmłodszym.


foto: mat. prasowe

Reklama