Lidl rozdaje tulipany za półdarmo. Bukiet kosztuje teraz złotówkę. Są warunki

Lidl rozdaje tulipany za półdarmo. Bukiet kosztuje teraz złotówkę. Są warunki

Tulipany w Lidlu można teraz kupić w zaskakująco niskiej cenie. Promocja na cały bukiet obowiązuje tylko przez jeden dzień. Za złotówkę klienci sklepów sieci będą mogli kupić cały bukiet. Co trzeba zrobić? 

Tulipany w Lidlu za złotówkę

Wazon z kolorowymi tulipanami może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój oraz stanowić radosne uzupełnienie wystroju naszych czterech kątów. Klienci Lidl Polska będą mogli otrzymać bukiet siedmiu tulipanów za 1 zł. Co trzeba zrobić?

Warunków jest kilka. Pierwszy z nich to czas obowiązywania promocji. Bukiet za złotówkę będzie można zgarnąć wyłacznie w sobotę 11 maja. Promocja będzie tego dnia obowiązywała w każdym sklepie Lidla aż do wyczerpania zapasów. 

Drugi warunek to kwota zakupów. Bukiet tulipanów w Lidlu za złotówkę dostanie każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 199 zł. Obowiązuje jednak limit. Przy jednorazowych zakupach będzie można dostać tylko jeden bukiet składający się z 7 sztuk tulipanów.

Warto się pospieszyć. Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Jak przedłużyć żywotność ciętych kwiatów?

Przy okazji promocji na tulipany w Lidlu warto przypomnieć sobie, co zrobić, aby tulipany stały dłużej. Przed umieszczeniem tulipanów w wazonie, należy skrócić im łodygi, a do wody dodać nieco cukru, który dostarczy kwiatom pożywienia. Pamiętajmy o tym, aby woda w wazonie była świeża – w tym celu warto zmieniać ją codziennie.


foto: zdjęcie podglądowe (stockadobe/mitarart)

Reklama