Orbit w nietypowej kolaboracji. Wiele osób dostanie mocno spersonalizowane wiadomości

Orbit w nietypowej kolaboracji. Wiele osób dostanie mocno spersonalizowane wiadomości

Właściciel marki Orbit®, Mars Wrigley, odświeżył niedawno komunikację brandu pokazując, że bezcukrowa guma może być nie tylko orzeźwiającą przekąską, ale też dobrym towarzyszem. Kolejną odsłoną kampanii jest współpraca z popularną aplikacją. Jej użytkownicy mogą już zobaczyć spersonalizowane komunikaty.

Orbit® w aplikacji Jakdojade

Do połowy czerwca użytkownicy serwisu i aplikacji Jakdojade.pl – najpopularniejszego polskiego planera komunikacji publicznej i międzymiastowej – będą mogli natrafić na dedykowane posty marki Orbit®. To element kolejnej odsłony kampanii brandu, za którym stoją gumy do żucia.

Kontekstowe kreacje, dopasowane do różnych sytuacji, których doświadczają osoby korzystające z komunikacji miejskiej, w połączeniu z chwytliwymi hasłami mają pomóc konsumentom pokonać chaos i złapać chwilę tylko dla siebie. Dzięki wykorzystaniu parametrów trasy użytkownicy dostaną też spersonalizowaną informację, ile kilometrów czy minut dzieli ich od obranego celu.

Jedna z kreacji, którą mogą ujrzeć użytkownicy aplikacji Jakdojade.pl. Czas do celu uzależniony będzie od wybranej przez nich trasy (mat. prasowe)

W odpowiedzi na codzienne mikrostresy

Marka Orbit® postawiła na komunikację w różnych momentach dniach, kiedy podróżni mogą doświadczać mikrostresów. Do takich sytuacji należą m.in. konieczność przesiadki, opóźnienia na trasie, dłużąca się podróż czy przemieszczanie się w czasie nocy.

Jakdojade.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy i najpopularniejsza polska aplikacja udostępniająca rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej i umożliwiająca planowanie podróży w 50 miastach w Polsce. Z aplikacji mobilnej korzysta 4,9 mln unikalnych użytkowników. Serwis znajduje optymalne połączenia komunikacyjne, uwzględnia opóźnienia, przesiadki, zmiany w rozkładach jazdy.


foto: mat. prasowe

Reklama