Promocja na kawę wróciła do McDonald's. Które kawy są objęte niższą ceną?

Promocja na kawę wróciła do McDonald's. Które kawy są objęte niższą ceną?

Po chwili przerwy, do McDonald's powróciła promocja na kawę. Niższa cena obowiązuje na średnią i małą kawę. Cena to zaledwie 6 złotych. 

Kawa w McDonald's - cena 2024

Od poniedziałku 6 maja 2024 roku we wszystkich restauracjach spod znaku złotych łuków za każdą małą i średnią kawę klienci zapłacą równe 6 złotych. Promocja obowiązuje przez całą dobę, więc z kawy z McDonald's można skorzystać zarówno na pobudzenie, jak i chwilę przyjemności po południu. 

Cena kawy z McDonald's wynosi teraz 6 złotych. Promocja potrwa do 9 czerwca (foto: mat. prasowe)

Promocją objętych jest aż sześć kawowych propozycji, a każdą z nich można dowolnie personalizować, zmieniając mleko na napój owsiany czy mleko bez laktozy lub wybierając opcję bezkofeinową.

Lista kaw objętych promocją:

  • kawa czarna 190 ml i 270 ml 
  • kawa z mlekiem 190 ml i 270 ml 
  • espresso 30 ml i 60 ml (podwójne espresso) 
  • Café Latte 200 ml i 300 ml 
  • Cappuccino 200 ml i 300 ml 
  • Flat white 200 ml i 300 ml 

W promocji uczestniczą wszystkie restauracje McDonalds w Polsce, z wyjątkiem zlokalizowanych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Promocja nie obowiązuje w ramach usługi McDelivery.

Do kiedy promocja na kawę w maku?

McDonald's zazwyczaj nie zdradza informacji takich jak termin zakończenia promocji. W przypadku niższej ceny kawy radzimy się jednak pospieszyć. Promocja, w ramach której cena kawy z maka wynosi 6 złotych potrwa bowiem wyłącznie do 9 czerwca. Możemy jednak spodziewać się jednak jej powrotu. To promocja, która w restauracjach pojawia się co jakiś czas.


foto: unsplash

Reklama