Soplica wprowadza limitowane smaki na lato

Kolejny rok z rzędu Soplica wypuszcza nową linię, owocowych i orzeźwiających smaków. W tegorocznej wersji limitowanej powstały 3 warianty: Arbuz z Miętą, Limonka z Miętą oraz Grejpfrut z Pomarańczą.

Trzy nowe smaki Soplicy na lato 2024

Popularność alkoholi smakowych rośnie, zwłaszcza w okresie letnim pełnoletni konsumenci wyczekują nowości od marek alkoholowych. Trzy nowe smaki mają wpisywać się w hasło Soplicy "Chillowanie niech się stanie".

Wśród nowości od Soplicy znajdziemy trzy letnie smaki:

  • do oferty wraca Arbuz z Miętą, który podbił podniebienia konsumentów latem 2023. To coś dla lubiących w alkoholu połączenie letniego orzeźwienia z nutą słodyczy. Smak soczystego arbuza przełamany miętą nadaje świeżości każdemu spotkaniu.
  • Soplica Limonka z Miętą to coś idealnego dla fanów smaku mojito – połączenie znane i lubiane, które na myśl przywodzi także skojarzenia ze świeżą lemoniadą pitą podczas wakacyjnych upałów.
  • Soplica Grejpfrut z Pomarańczą to połączenie słodyczy z lekko gorzkim posmakiem na finiszu i mocno wyczuwalnym aromatem cytrusów.

Wszystkie letnie smaki od Soplicy idealnie sprawdzą się zarówno do drinków, jak i do picia w postaci shotów. A różnorodność kolekcji sprawia, że każdy znajdzie smak wybrany dla siebie.

Cena Soplicy rekomendowana przez producenta to 28,99 zł.


foto: mat. prasowe

Reklama