DPD znacznie rozszerza zasięg dostaw realizowanych w ramach usługi foodowej

DPD znacznie rozszerza zasięg dostaw realizowanych w ramach usługi foodowej

Do tej pory usługa DPD Food była dostępna w siedmiu polskich aglomeracjach wraz z przylegającymi do nich miejscowościami. W maju jej zasięg powiększy się o kolejne trzy duże obszary miejskie.

DPD Food to usługa kurierska, która oferuje transport produktów w kontrolowanej temperaturze (od 0 do 4°C). Do adresata przesyłka dociera najpóźniej w ciągu 24 godzin od nadania. Usługa skierowana jest szczególnie do producentów świeżych, regionalnych produktów oraz zdrowej, ekologicznej żywności. DPD chce w ten sposób umożliwić im dotarcie do szerszego grona nabywców.

Rozszerzenie obszaru dostępności DPD Food dla kolejnych odbiorców to najlepszy dowód na to, że doświadczamy stałego wzrostu zainteresowania usługą oraz dobrych opinii ze strony tych, którzy z niej już korzystają.

Maciej Kasprzyk, koordynator ds. sprzedaży DPD Food w DPD Polska

DPD skupia się w swojej usłudze foodowej na przesyłkach warzących do 20 kg. Dzięki temu, jak przyznaje Maciej Kasprzyk, znacząco poszerzyło się grono osób i podmiotów zainteresowanych usługą. "Szybko dostarczamy potrzebne ilości świeżych produktów ograniczając np. koszty magazynowania" - dodaje.

DPD Food - gdzie działa obecnie?

Nowy obszar dodany do zasięgu usługi DPD Food obejmuje: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław oraz między innymi pobliskie miasta: Szubin, Nakło nad Notecią, Żnin, Mogielno, Solec Kujawski, Kruszwica, Strzelno, Gniewkowo, Aleksandrów Kujawski, Złotniki Kujawskie.

Poza nowo dodanymi obszarami, DPD Food jest dostępne także w Trójmieście, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Aglomeracji Śląskiej, a także w przylegających do nich miejscowości.


foto: mat. prasowe

Reklama