Nowa promocja w Stokrotce. Przed majówką można zgarnąć 20 zł na zakupy

Nowa promocja w Stokrotce. Przed majówką można zgarnąć 20 zł na zakupy

Stokrotka rozpoczyna nową akcję promocyjną tuż przed startem długiego weekendu majowego. W tej sieci sklepów już od czwartku, 25 kwietnia, będzie można zgarnąć 20 zł na kolejne zakupy z aplikacją Nasza Stokrotka. Przygotowania do majówki w Stokrotce będą więc miały miejsce pod hasłem "tanio tutaj jest".

Stokrotka. Jak skorzystać z promocji na majówkę?

Zgarnąć 20 zł na kolejne zakupy w Stokrotce będzie można od 25 do 28 kwietnia.

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł, korzystając z aplikacji Nasza Stokrotka. Otrzymany kupon będzie można zrealizować od 30 kwietnia do 4 maja, robiąc zakupy za minimum 100 zł i skanując aplikację Nasza Stokrotka. W nowej akcji promocyjnej obowiązuje limit jeden kupon na aplikację. 

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Promocje przed majówką

Przed długim weekendem w Stokrotce dostępnych będzie także wiele specjalnie przygotowanych na tę okazję promocji. Nie zabraknie bogatej oferty produktów z lady na grilla, przekąsek, napojów, a także Stokrotkowego wyzwania, w którym można otrzymać węgiel lub brykiet Top Grill 2 kg za 1 zł.

W tej promocji, żeby odebrać produkt, wystarczy cztery razy zrobić zakupy z Naszą Stokrotką, każde za minimum 49 zł. Akcja potrwa do 30 kwietnia. Każdego dnia można zdobyć jeden z czterech potrzebnych znaczków, które naliczane są w aplikacji Nasza Stokrotka. Tam też znajdują się szczegóły i regulamin akcji.


foto: gazetka promocyjna Stokrotki

Reklama