Kawa za grosz. Circle K zaskakuje nową promocją

Sieć stacji paliw Circle K startuje z Extra porankami z kawą. Do godziny 9:00 rano klienci, którzy zatankują i pojawią się w placówce z własnym kubkiem dostaną kawę za symboliczny grosz. Jakie są warunki promocji?

Kawa za grosz na stacji Circle K

Circle K wychodzi z założenia, że nic tak nie pobudza o poranku, jak aromatyczna kawa. Aby umilić swoim klientom rozpoczęcie każdego dnia, sieć sklepów i stacji paliw ruszyła z akcją "EXTRA poranki z kawą". W ramach promocji codziennie, w godzinach między 7:00 a 9:00, będzie można kupić ulubioną kawę za symboliczny 1 grosz. 

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Kawa w Circle K. Warunki akcji

Aby skorzystać z promocji należy przyjść z własnym kubkiem wielokrotnego użytku lub nabyć na stacji kubek termiczny i z niego korzystać podczas kolejnych wizyt. Z kolei dla osób, które zdecydują się na standardowy, jednorazowy kubek z dyspenserów dostępnych na stacjach, dowolna kawa będzie dostępna w cenie 99 groszy. To jednak nie koniec warunków.

W obu przypadkach promocja obowiązuje po zatankowaniu min. 20 litrów dowolnego paliwa miles®, milesPLUS® oraz SupraGas z użyciem karty programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Z „EXTRA poranków z kawą” mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również nowi klienci, którzy w momencie zakupu postanowią dołączyć do programu.

Dla wielu osób aromatyczna kawa jest nieodłącznym elementem udanego poranka. Dlatego w ramach akcji „EXTRA poranki z kawą” nasi klienci mogą się nią cieszyć we własnym kubku za symboliczny 1 grosz. To dobra okazja do spróbowania naszych kaw, których wybór jest naprawdę szeroki.

Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska

foto: mat. prasowe

 

Reklama