Carrefour wchodzi do aplikacji Wolt. Ekspresowa dostawa nie będzie dostępna dla każdego

Carrefour wchodzi do aplikacji Wolt. Ekspresowa dostawa nie będzie dostępna dla każdego

Od teraz poprzez aplikację Wolt można zrobić zakupy z dostawą do domu w wybranych sklepach sieci Carrefour. Zamówienia w ramach ekspresowej dostawy można składać w 14 miastach od 10 do 19 (w przypadku supermarketów) lub od 10 do 20.30 (w przypadku hipermarketów). Produkty docierają pod wskazany adres nawet w ciągu 35 minut.

Carrefour łączy siły z Woltem

Zamówienia z dostawą do domu można składać zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej Wolt, gdzie dostępne są również informacje o obszarze dowozu. Klienci już teraz mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów spożywczych, napojów i artykułów gospodarstwa domowego dostępnych w sklepach sieci Carrefour. Zamówienia można składać w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Białymstoku.

Cieszymy się, że marka Carrefour, która jest jedną z czołowych sieci retailowych, reprezentująca różne formaty sklepów, zdecydowała się dołączyć do grona naszych partnerów. Dzięki tej współpracy możemy poszerzyć nasze portfolio i zwiększyć obecność Wolta w sektorze quick-delivery, czyli szybkich zakupów z dostawą tego samego dnia.

Wojciech Chmielewski, Retail Business Manager Wolt Polska

Promocja na zakupy w Carrefour

W ramach dedykowanej akcji promocyjnej, która potrwa do 30 maja, użytkownicy Wolt po wpisaniu kodu CARREFOUR30, zyskają 3 × 10 zł zniżki na pierwsze zamówienia ze sklepu Carrefour z dostawą do domu.

Współpraca ta łączy nasze najlepsze strony: szerokość asortymentu Carrefour, który jest wyjątkowy na rynku q-commerce i szybka dostawa Wolt. Czas to najcenniejsza waluta, dlatego cieszymy się, że możemy pomóc naszym klientom zaoszczędzić go na robieniu codziennych zakupów, które od teraz można będzie zamówić bezpośrednio z poziomu naszej aplikacji.

Krzysztof Dłużniewski, Head of Marketing Wolt Polska

Carrefour jest francuską siecią handlową posiadającą w Polsce ponad 900 sklepów w różnych formatach. Marka oferuje szeroki wybór produktów spożywczych topowych marek, jak również szerokie portfolio marek własnych. Carrefour działa w Polsce nieprzerwanie od 1997 roku.

Współpraca Carrefour Polska z Wolt jest elementem większej strategii firmy zakładającej coraz szerszą digitalizację doświadczeń zakupowych, co jest odpowiedzią na zmieniające się przyzwyczajenia konsumentów, którzy w alternatywie do zakupów stacjonarnych, coraz chętniej przenoszą się do online.


foto: mat. prasowe