Tchibo wchodzi do nowego kanału. Zacznie dostarczać gorącą kawę pod drzwi

Tchibo wchodzi do nowego kanału. Zacznie dostarczać gorącą kawę pod drzwi

Tchibo właśnie rozpoczęło współpracę z Glovo, aplikacją umożliwiającą zamówienie i dostawę określonych produktów wprost do domu. Usługa jest dostępna dla mieszkańców Warszawy i okolic, obejmuje m. in. ofertę kawiarni oraz kawę i akcesoria do jej przygotowania.

Gorąca kawa z dostawą do domu

Kawa z dostawą do domu cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród użytkowników aplikacji Glovo o poranku. "Co roku liczba zamówień w tej kategorii rośnie wyjątkowo dynamicznie. Jestem przekonana, że po połączeniu sił z Tchibo, będziemy mogli jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę, nie tylko o gotowe dania i napoje, ale także kawę ziarnistą czy akcesoria kawowe" – mówi Joanna Kurdziel, Q-Commerce Strategic Account Manager w Glovo.

Aktualnie zdecydowanie najpopularniejszą kawą wśród użytkowników Glovo jest latte. Popularne są także cappuccino i mocha. Największy kawosz Glovo mieszka w Warszawie i w ciągu ostatnich 12 miesięcy zamówił produkty z kategorii Tea & Coffee o wartości ponad 16 tysięcy złotych.

Stale poszerzamy ofertę naszych kawiarni, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem i uznaniem. Dzięki Glovo nie trzeba już wychodzić z domu, żeby zamówić coś pysznego z Tchibo.

Joanna Chodakiewicz, Brand Manager Coffee Bar w Tchibo Warszawa

Glovo – oferta Tchibo w aplikacji

W aplikacji Glovo asortyment Tchibo znaleźć można w dwóch kategoriach: Jedzenie oraz Artykuły Spożywcze. Klienci mogą wybierać spośród pełnej oferty kawiarni, obejmującej:

 • kawy klasyczne (np. espresso, americano, cappuccino, latte),
 • mrożone (np. klasyczna kawa mrożona, ice latte czy freddo espresso oraz espresso tonic),
 • napoje kawowe sezonowe (np. latte ze słonym karmelem lub latte z gorzką czekoladą i kokosem, cappuccino z gruszką i karmelem na mleku owsianym),
 • gotowe napoje kawowe w puszkach (m.in. Cold Brew dostępne w wariantach o smaku solonego karmelu, orzecha i ciemnej czekolady),
 • herbaty. 

Na kawie nie kończy się jednak Tchibo w Glovo. Znajdziemy tam również szeroki wybór pysznych ciast i słodkich przekąsek. W wybranych lokalizacjach dostępne są także świeże kanapki. Zamówić można także kawy ziarniste, np. te z serii Barista czy Privat, kawy rozpuszczalne i mielone, a także kapsułki oraz filtry do ekspresów Tchibo.

Kawa z dostawą do domu – lista lokalizacji

Usługa jest dostępna dla klientów w odległości 5 km od ośmiu warszawskich lokalizacji sklepów Tchibo, m.in. w dzielnicach Śródmieście, Mokotów, Wola, Targówek, Praga-Południe oraz w podwarszawskich Jankach. Klienci, za pomocą aplikacji Glovo, mogą nie tylko złożyć zamówienie, ale również od razu za nie zapłacić. Dostępna jest również opcja płatności gotówką, przy odbiorze zamówienia. Współpraca jest promowana poprzez kampanię marketingową, prowadzoną m.in. w mediach społecznościowych.

Lokalizacje sklepów Tchibo, w których realizowana jest usługa:

 • CH Reduta, al. Jerozolimskie 148
 • Wola Park, ul. Górczewska 124
 • CH Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31
 • Sklep Tchibo Nowy Świat 2, ul Nowy Świat 68
 • CH Targówek, ul. Głębocka 15
 • Westfield Mokotów, ul. Wołoska 12
 • CH King Cross, ul. Jubilerska 1/3
 • CH Janki, ul. Mszczonowska 3, Janki k. Warszawy

foto: mat. prasowe