Bakoma wprowadza nowość. To gotowy, pyszny posiłek, który wystarczy wypić

Bakoma wprowadza nowość. To gotowy, pyszny posiłek, który wystarczy wypić

Na sklepowych półkach debiutuje Bakoma MAXI MEAL – pełnowartościowy posiłek w płynie na bazie mleka, który został zamknięty w poręcznym opakowaniu. To idealny sposób na proste i wygodne odżywianie.

Nowość w ofercie Bakoma – MAXI MEAL

Bakoma MAXI MEAL to produkty skomponowany w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby wymagających konsumentów, dla których ważna jest jakość i odpowiednio zbilansowane posiłki. Nie zawiera dodanego cukru, tylko cukry naturalnie występujące w składnikach.

W jednej 500-gramowej butelce znajduje się aż 26 niezbędnych witamin i składników mineralnych oraz 34 gramy białka. Bakoma MAXI MEAL zawiera także odpowiednio zbilansowane tłuszcze i jest źródłem błonnika. Nie wymaga gotowania i planowania.

Nowość od Bakomy właśnie pojawiła się w sklepach. Bakoma MAXI MEAL znajdziemy na półkach sklepowych w trzech smakach:

  • słony karmel,
  • wanilia,
  • banan.

Posiłek w płynie dla ceniących wysoką jakość

Tworząc Bakoma MAXI MEAL, producent postawił na wysoką jakość oraz niesamowitą wygodę. Nowość skierowana jest zatem do konsumentów, którzy cenią sobie te dwie cechy.

To świetne rozwiązanie dla osób, które prowadzą szybki oraz intensywny tryb życia, którym brakuje czasu na planowanie posiłków, a tym bardziej na ich przygotowywanie oraz którzy lubią sięgać po innowacyjne rozwiązania produktowe ułatwiające im życie.

Dzięki wygodnej i gotowej do spożycia formie Bakoma MAXI MEAL można zabrać wszędzie i wypić o dowolnej porze dnia.


foto: mat. partnera

Reklama