Crunchips przygotował limitowane chipsy na mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Crunchips przygotował limitowane chipsy na mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej marka Crunchips przygotowała dla kibiców coś specjalnego – Edycję Limitowaną chipsów, która będzie doskonałym uzupełnieniem sportowych emocji. Nowi gracze w składzie marki to smaki: pizza i papryka habanero. Dodatkowo w wyjątkowej loterii można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne i wesprzeć lokalne kluby sportowe.

Limitowana edycja chipsów Crunchips

Marka Crunchips pojawia się wszędzie tam, gdzie dobra zabawa wiąże się z pozytywną energią – a tej z pewnością nie zabraknie podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w Niemczech na przełomie czerwca i lipca. Piłkarskim emocjom towarzyszą oczywiście przekąski, stąd w sklepach na kibiców czekać będzie Edycja Limitowana chipsów o smaku pizzy oraz papryki habanero.

Pizza – ten klasyczny smak jest jak karny przy remisie, wymarzony scenariusz dla kibiców, którzy kochają szybkie przekąski i sprawdzone smaki. Z kolei papryka habanero będzie idealna dla poszukiwaczy ostrych smaków i z pewnością rozpali kibicowskie dusze. Oba smaki pojawią się w sklepach już z początkiem kwietnia i trudno będzie przejść obok nich obojętnie, ponieważ opakowania (gramatura 130 g) zostały przygotowane w wyjątkowej szacie graficznej.

Loteria Crunchips 2024

Edycja Limitowana to niejedyna atrakcja przygotowana przez Crunchips. Specjalna loteria, zgodnie ze strategią marki, łączy w sobie radość i odpowiedzialność. Poza szansą na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych konsumenci otrzymują możliwość wsparcia lokalnych klubów sportowych.

Przy okazji takich wydarzeń jak mistrzostwa Europy oprócz doskonałej zabawy chcemy zrobić też coś dobrego. Dlatego stworzyliśmy program „Wspieraj pasje”. Dzięki niemu konsumenci, którzy zakupią dowolną paczkę Crunchips, mogą wziąć udział w loterii i wesprzeć bieżącą działalność wybranych klubów sportowych. Łączna wysokość grantów wynosi 50 000 zł. O wysokości dofinansowania dla poszczególnych klubów zadecyduje liczba głosów oddanych przez naszych konsumentów. Każda osoba, która weźmie udział w loterii Crunchips „Łap nagrody i wspieraj pasje!”, może oddać głos na wybrany klub.

Margarita Lipińska, Brand Manager marki Crunchips

Do kiedy trwa loteria Crunchips? Jakie są nagrody?

Loteria trwa od 1 kwietnia do 14 lipca br. Aby mieć szansę na wygraną – nawet 25 000 zł – wystarczy zachować dowód zakupu dowolnej paczki Crunchips, a następnie zarejestrować go na stronie loteriacrunchips.pl, gdzie można również oddać głos na ulubiony klub.

W mediach społecznościowych Crunchips i na stronie internetowej loterii dostępne są informacje na temat drużyn biorących udział w programie. Wysokość wsparcia zależy od liczby uzyskanych głosów. Za pierwsze miejsce drużyna otrzyma 25 000 zł, za drugie – 15 000, za trzecie – 10 000 zł.

Powyższą akcję wspierać będą działania marketingowe. Zaplanowano kampanię telewizyjną, a ponadto działania w digitalu, posty i bannery w kanałach własnych marki czy współpracę z influencerami. Produkty będą też promowane w punktach sprzedaży – poprzez specjalne materiały POS, ekspozycje, toppery, wobblery.


foto: mat. prasowe

Reklama