Polski tenisista inwestuje w austriacką markę

Hubert Hurkacz w wyniku właśnie zamkniętej rundy inwestycyjnej został inwestorem oraz ambasadorem marki Waterdrop. Polak, zajmujący obecnie dziesiąte miejsce w światowym rankingu ATP, w ramach współpracy wspomoże markę w promowaniu prawidłowych nawyków dotyczących nawadniania.

Hubert Hurkacz nowym ambasadorem Waterdrop

Waterdrop to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku w Austrii. Obecnie marka działa już w 11 krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych, Singapurze oraz Australii. Poprzez współprace z czołowymi sportowcami zamierza poszerzać swój globalny zasięg. Waterdrop zajmuje się produkcją wielorazowych butelek oraz rozpuszczalnych kapsułek do wody. 

Hubery Hurkacz to najwyżej sklasyfikowany polski tenisista w historii rankingu ATP. Do jego największych osiągnięć należą dwa tytuły Masters 1000: Miami Open w 2021 roku, Shanghai Masters w 2023 roku oraz półfinał Wimbledonu. Współpraca ta ma podkreślać dodatkowo zaangażowanie Waterdrop w świat tenisa. 

Marka inwestuje w świat tenisa

Polak nie jest jedynym tenisistą, z którym marka rozpoczęła współpracę. "Dodatkowo możemy pochwalić się rozpoczęciem współpracy z innymi czołowymi zawodnikami ATP oraz WTA. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że tak znaczące postacie ze świata tenisa decydują się na wspieranie naszej misji" - informuje CEO Waterdrop, Martin Donald Murray.

Wśród nowych ambasadorów i inwestorów marki znajdują się także: Taylor Fritz, Elina Svitolina, Sebastian Korda, Andrey Rublev i Cameron Norrie.


foto: mat. prasowe

Reklama