Stwórz z IGLOO przestrzeń, do której chce się wracać! – meble chłodnicze dla cukierni i piekarni

Stwórz z IGLOO przestrzeń, do której chce się wracać! – meble chłodnicze dla cukierni i piekarni

Zdecydowanie XXI wiek to czas, kiedy mamy dosyć pędu życia, a futurystyczne wzornictwo zaczyna nas przytłaczać. Szukamy miejsc, w których chcemy się zatrzymać.

Przyglądając się trendom wnętrzarskim zaobserwować możemy dwa nurty: powracania do klasyki w postaci ponadczasowych, przytulnych wnętrz oraz trend minimalizmu, gdzie nie ma miejsca na zbędne, rozpraszające bodźce. Coraz bliższa staje się nam stylistyka przywołująca ciepłe emocje. Oczekujemy od wnętrz czegoś więcej niż pogoni za wzornictwem. Oczekujemy dobrych, ciepłych wrażeń.

Meble chłodnicze do cukierni i piekarni

Pachnąca ciastem cukiernia, otulone słodkim smakiem podniebienie, zapach ciepłego pieczywa – to wszystko powinno iść w parze z otoczeniem. Kolekcja mebli chłodniczych dedykowanych cukiernictwu i piekarnictwu IGLOO Sweet Inspirations to odpowiedź na te potrzeby. Prawie 40 lat doświadczenia IGLOO w projektowaniu i produkcji urządzeń chłodniczych to gwarancja ich jakości i niezawodności w działaniu.

Pastella to oryginalna linia urządzeń dla cukiernictwa doskonale wpisująca się w światowe trendy łącząc w sobie ponadczasowość i funkcjonalność. To ekonomiczna seria urządzeń, która dopasowuje się do Twoich potrzeb.

Firtella – wyjątkowo oszczędna, ergonomiczna linia urządzeń dla cukiernictwa. Dostęp do produktów podczas układania ekspozycji i obsługi klientów jest bardzo łatwy, a czyszczenie szyb jest bardzo wygodne.

Paris to król minimalizmu. Ekskluzywna linia urządzeń na praliny czekoladowe charakteryzująca się wyrafinowanym designem. Urządzenia z linii Paris zostały zaprojektowane tak, by klienci mogli zobaczyć produkty w całej okazałości.

Innova to nazwa linii witryn cukierniczych z innowacyjnym systemem otwierania szyby frontowej. Linię cechuje wysuwany front z blokadą elektromagnetyczną dla ergonomii pracy i bardzo duża powierzchnia ekspozycji.

Seria Cube 2 zapewnia perfekcyjne wykorzystanie powierzchni dzięki innowacyjnemu narożnikowi zewnętrznemu sprawiającemu, że nawet w najmniejszych pomieszczeniach będziesz w stanie urządzić funkcjonalną cukiernię. Kolekcja Cube 2 charakteryzuje sie elementami szklanymi z szyby podwójnej, zespolonej.

Kolekcja Cube to ekonomiczna seria urządzeń, którą cechuje ponadczasowy design. Cube to rozwiązania docenione przez Klientów na przestrzeni wielu lat między innymi za maksymalną widoczność produktów i komfort użytkowania.

Wszystkie urządzenia z kolekcji Sweet Inspirations zostały wyposażone w specjalnie dobrane, energooszczędne oświetlenie LED, które dzięki swojej delikatnej i ciepłej barwie wspaniale eksponuje produkty, tak aby wyglądały atrakcyjnie, przyciągając uwagę klientów.

Zaprojektowane z dbałością o środowisko i komfort pracy

Urządzenia chłodnicze IGLOO pracują na ekologicznych czynnikach chłodniczych R290, zapewniając najwyższą efektywność energetyczną przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.

Zastosowanie wydajnych układów chłodniczych sterowanych elektronicznie zapewnia utrzymanie wewnątrz urządzenia prawidłowej temperatury oraz wilgotności, co istotnie wpływa na ekspozycję produktów i utrzymanie ich świeżości.

Elastyczność w projektowaniu

Wszystkie linie z kolekcji Sweet Inspirations składają się z modułów i są przystosowane do łączenia w ciągi. Oferowane narożniki zewnętrzne i wewnętrzne umożliwiają dowolną konfiguracje ciągu w zależności od wielkości i układu pomieszczenia.

Kolekcja została zaprojektowana tak, by z łatwością dopasować się zarówno w te przytulne, jak i minimalistyczne koncepty. Efekt końcowy zależy od wyboru kolorystyki i dekoru urządzeń.

Nowe wzory dekorów i możliwości personalizacji, które oferuje IGLOO

W ofercie IGLOO pojawiły się nowe wzory dekorów. Ale konstrukcja mebli chłodniczych IGLOO pozwala na więcej. W celu otrzymania oferty firma zaprasza do skontaktowania się z działem sprzedaży. Eksperci IGLOO chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu.

Sprawdź jak możemy uczynić Twój biznes jeszcze lepszym. IGLOO - nasze technologie to Twoje oszczędności.

Zobacz więcej na: www.marketing.igloo.pl/promocja

www.igloo.pl

sprzedaz@igloo.pl  | tel. +48 14 662 19 30  |  tel. +48 14 662 19 34  |  tel. +48 14 662 19 35


foto: mat. partnera

Reklama