Biedronka odda klientom równowartość zakupów. Promocja potrwa tylko kilka dni

Biedronka odda klientom równowartość zakupów. Promocja potrwa tylko kilka dni

Robiąc zakupy w Biedronce możemy zyskać 5 voucherów o łącznej wartości 500 zł. Jest kilka warunków.

Zwrot pieniędzy w Biedronce 2024

Aby skorzystać z akcji promocyjnej w Biedronce trzeba zrbić zakupy w Biedronce z kartą Moja Biedronka lub aplikacją w tygodniu poświątecznym od wtorku do czwartku (02.04-04.04) albo od czwartku do soboty (4.04-06.04). Zakupy te muszą opiewać na łączną kwotę 500 zł.

Po spełnieniu tych wymogów klient ma otrzymać od Biedronki 5 voucherów o wartości 100 zł każdy, a więc na łączną kwotę 500 zł.

Co istotne – zakupy muszą zawierać przynajmniej 10 różnych produktów (posiadających różne numery pod kodem kreskowym). Jeśli w koszyku klienta znajdzie się mniej niż 10 produktów, voucher nie zostanie przyznany.

Do kiedy można wykorzystać voucher w Biedronce?

Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł. w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r.

Klient może tylko raz otrzymać 5 voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych.


foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama