Świąteczne zakupy z dowozem do domu. Te sklepy działają w Wielkanoc

Świąteczne zakupy z dowozem do domu. Te sklepy działają w Wielkanoc

Tylko mieszkańcy kilku miast będą mogli skorzystać z możliwości zakupów w Wielkanoc. Taką opcję dają bowiem sklepy dostarczające zakupy wprost pod drzwi klientów. Otwarte w Wielkanoc sklepy to Lisek.App czy Bolt Market. Zakupy można w nich jednak zrobić wyłącznie przez aplikację, i to nie w każdym mieście.

Sklepy otwarte w Wielkanoc 2024

Zakupy w Wielkanoc 2024 zrobimy za pośrednictwem aplikacji Lisek.App. To możliwe dzięki ostatnio ogłaszanej współpracy aplikacji zakupowej z Uber Eats. Jak informuje firma, dedykowana tej usłudze zakładka umożliwi zrobienie zakupów także w Wielkanoc, a więc 31 marca 2024.

Zakupy wielkanocne zrobią w ten sposób jednak wyłącznie mieszkańcy dziewięciu miast. Dokładnie chodzi o Warszawę, Poznań, Wrocław, Sopot, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk oraz Gdynię. 

Zakupy 31 marca w Wielkanoc

Zakupy w Wielkanoc umożliwia także Bolt Market. Aplikacja będzie tego dnia funkcjonowała od godziny 12:00 do 24:00. Zakupy zrobimy też w Poniedziałek Wielkanocny, czyli 1 kwietnia. Tego dnia można będzie złożyć zamówienie od godziny 9:00. 

W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu. Dlatego teraz ponownie chcemy przyjść na pomoc zabieganym konsumentom i umożliwić im zakupy w sklepach Bolt Market w czasie wolnych, świątecznych dni. W ten sposób potwierdzamy, że jesteśmy niepodważalnym partnerem w codziennym życiu mieszkańców miasta.

Agnieszka Cymbała, Country Manager Bolt Market w Polsce

Zakupy wielkanocne w Bolt Market będą mogli zrobić wszyscy użytkownicy, do których do tej pory zakupy dostarczała aplikacja. Wyjątkiem są jedynie mieszkańcy warszawskiego Ursynowa - sklep w tej lokalizacji nie będzie działał w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny.


foto: mat. redakcji

Reklama