Żabka przyznała tegoroczne stypendia. Komisja wybrała 22 najzdolniejszych dzieci

Żabka przyznała tegoroczne stypendia. Komisja wybrała 22 najzdolniejszych dzieci

Do tegorocznej edycji programy stypendialnego "Żabka z pasją" zgłosiło się 68 ambitnych i uzdolnionych młodych osób. Zadaniem kandydatów było zaprezentowanie swoich umiejętności w oryginalny sposób i udowodnienie, że są kreatywni, zaangażowani i pracowici. Komisja wybrała 22 stypendystów z całej Polski.

Stypendia dla dzieci franczyzobiorców i współpracowników

Każdy z laureatów otrzyma roczne wsparcie finansowe w wysokości 10 000 zł na rozwój swoich zainteresowań i pasji: sportowych, artystycznych lub naukowych. To już 13. edycja programu, który docenia najbardziej utalentowane dzieci franczyzobiorców, pracowników i współpracowników.

Laureaci naszego programu to wyjątkowi młodzi ludzie, którzy wykazali się ponadprzeciętnymi osiągnięciami, umiejętnościami i zdolnościami. Mają wielkie pasje, mierzą wysoko, odważnie marzą. Jednocześnie codziennie ciężko pracują nad realizacją swoich celów w różnych dziedzinach: nauce, sztuce i sporcie. Dzięki swoim wysiłkom znaleźli się w gronie naszych stypendystów. Jesteśmy dumni, że przez najbliższy rok będziemy pomagać im spełniać marzenia i wspierać ich w dalszym rozwoju zainteresowań i podążaniu za pasjami.

Jolanta Bańczerowska, członkini zarządu, obszar strategii personalnej Grupy Żabka

10 tysięcy złotych na rozwój

Na rozwój pasji laureaci otrzymali po 10 000 zł. Pomysłów, na co przeznaczą stypendium, mają wiele. Zakup nowych instrumentów muzycznych czy strojów sportowych, udział w szkoleniach i obozach, czy też finansowanie startów w zagranicznych turniejach – to tylko niektóre z planów, jakie ambasadorzy programu zadeklarowali w swoich zgłoszeniach.

Stypendium przeznaczę na sprzęt do produkcji muzycznej. Nie wyobrażam sobie życia bez śpiewu. Muzyka to nierozłączna część mnie i w przyszłości bardzo chciałabym zacząć sama nagrywać swoje piosenki.

Pola Płowiak, córka Justyny Płowiak, franczyzobiorczyni z Zielonej Góry

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 22 marca br. w centrali Żabki. Podczas wydarzenia stypendyści m.in. wzięli udział w warsztatach w kuchni sensorycznej oraz w warsztatach z autoprezentacji i improwizacji, poprowadzonych przez trenerki z Kolektywu AJU Impro.


foto: mat. partnera

Reklama