Wielkanoc w Żabce. W sklepach pojawił się żurek i limitowany hot dog

Wielkanoc w Żabce. W sklepach pojawił się żurek i limitowany hot dog

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy sieć sklepów Żabka wprowadza specjalną ofertę "Głodny Tradycji?". Znajdziemy w niej sporo znanych przysmaków oraz dań gotowych. Wśród nich żurek z boczkiem i białą kiełbasą czy hot dog z kiełbasą jałowcową.

Żabka w nadchodzącym okresie świątecznym proponuje swoim klientom m.in. wielkanocne, limitowane produkty marek własnych. W tym celu przygotowała m.in. kolejną odsłonę akcji "Głodny?". W ramach oferty "Głodny Tradycji?" będzie można spróbować znanych, jak i całkiem nowych świątecznych przysmaków.

Nowości na Wielkanoc w Żabce

Do tegorocznych nowości należy Kanapka Trójkąt Wielkanocna Tomcio Paluch. To kanapka z szynką wędzoną i jajkiem, wzbogacona dressingiem chrzanowym. Produkt dostępny będzie w sklepach Żabka (do 9 kwietnia lub wyprzedania) w promocyjnej cenie 8,99 zł z aplikacją Żappka.

W asortymencie Żabka Café pojawił się też Hot Dog MAX z kiełbasą jałowcową. Ta limitowana wersja hot doga z sosem chrzanowym jest dostępna w sklepach Żabka (do 9 kwietnia lub do wyprzedania) w promocyjnej cenie 7,50 zł z aplikacją Żappka.

Osobom "głodnym tradycji" atmosferę Świąt Wielkanocnych poczuć pozwoli z pewnością żurek z boczkiem i białą kiełbasą Szamamm. Przy zakupie dwóch sztuk z aplikacją Żappka tę tradycyjną wielkanocną zupę od 27 marca będzie można nabyć już w cenie 6,50 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Tulipany w Żabce - cena 2024

Oprócz produktów spożywczych, w sklepach Żabka od 26 marca będą dostępne także bukiety składające się z 10 sztuk tulipanów do udekorowania wielkanocnego stołu w cenie 19,99 zł.

Wielkanoc 2024. Promocje w Żabce

W tygodniu poprzedzającym Wielkanoc, tj. od 25 do 30 marca, w ramach akcji "Żabkobranie w super cenie dobieranie" klienci, robiąc zakupy za co najmniej 10 zł, będą mogli kupić w niższej cenie – za jedyne 5 zł za sztukę – wielkanocne produkty, takie jak: jajka, majonez, kiełbasę białą czy olej rzepakowy. 

Z kolei w ramach akcji "Wiosenna eksplozja promocji", w sklepach Żabka dostępna będzie codziennie nowa promocja z codziennie innym produktem z kategorii napojów, słonych przekąsek, słodyczy impulsowych, familijnych i prezentowych.


foto: mat. partnera 
 

Reklama