Za nami SMAKKi GASTROTARGI. Co się działo?

​W dniach 20-22 marca w warszawskiej Hali EXPO XXI odbyły się SMAKKi GASTROTARGI – targowy event B2B dla firm i osób zaangażowanych w rozwój branży HoReCa. Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli działu Food Service Hochland Polska.

SMAKKi GASTROTARGI to event czysto biznesowy, podczas którego spotykają się przedsiębiorcy i  przedstawiciele firm związanych z sektorem gastronomicznym. Jednym ze sponsorów pokazów kulinarnych podczas drugiego dnia tegorocznej edycji targów był dział Food Service Hochland Polska.

W tym roku zaprosiliśmy uczestników na wspólne gotowanie Patryka Galewskiego wraz z młodzieżą z fundacji PaKa oraz na najwyższej klasy pokaz kulinarny prosto z Londynu przygotowany przez Boba Mazura.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Hochland sponsorował dwa pokazy

"PaKa Inne Garowanie" było pierwszym tego typu wydarzeniem podczas targów gastronomicznych w Polsce. W jego trakcie młodzież wspólnie z Patrykiem Galewskim przygotowała wyjątkowe dania z wołowiny. Na uwagę zasługuje fakt, że projekt ten powstał we współpracy z Fundacją im. ks. Jana Kaczkowskiego, a Patryk Galewski, współbohater filmu "Johnny" oraz szef kuchni wykorzystuje kuchnię i stół do realizacji nowego wymiaru resocjalizacji nieletnich w Polsce.

Food Service Hochland Polska był także sponsorem pokazu Boba Mazura "Gotuj jak Gordon Ramsey". Podczas swojego masterclass, wraz ze swoim jednodniowym sous chefem Łukaszem Bartosiewiczem, przygotował on wyjątkowe menu w oparciu o sztandarowe przepisy mistrza Ramseya z wykorzystaniem serów Creamland i Cremette. Na przystawkę przygotowali pate z gęsiej wątróbki, następnie zaserwowali ikoniczną Beef Wellington, a całość zwieńczył wyjątkowy brytyjski deser Trifle.


foto: mat. partnera

Reklama