Polpharma i marka Scorbolamid® stawiają na animację

Polpharma i marka Scorbolamid® stawiają na animację

Polpharma, wiodąca na rynku, polska firma farmaceutyczna, specjalizująca się w produkcji leków i suplementów diety, stawia na nową strategię komunikacji opartą na treściach animowanych dla marki Scorbolamid®.

Materiały graficzne stworzone przy współpracy z domem produkcyjnym K&C Studios to zupełnie inne niż dotychczas podejście w zakresie kreacji. Zadaniem agencji było nie tylko stworzenie nowych materiałów audiowizualnych, ale przede wszystkim wypracowanie innowacyjnej formy komunikacji opartej na animacji w technice 3D. 

Okazją do zmiany koncepcji jest wprowadzenie całkowicie nowej szaty graficznej opakowań produktów Scorbolamid®, które dostępne są w sprzedaży od początku 2024 roku. Nowoczesny design opakowań przyciąga wzrok, wyróżnia produkt na tle konkurencji, jednocześnie podkreślając jakość i skuteczność leku Scorbolamid®. 

Jesteśmy zadowoleni z efektów wypracowanych z K&C Studios. Jesteśmy przekonani, że nowa strategia komunikacji zostanie pozytywnie odebrana przez dotychczasowych i nowych konsumentów marki Scorbolamid®. Wygląd opakowań i animowane komunikaty reklamowe to kontynuacja strategicznych zmian i podążanie za trendami w wykorzystaniu kanałów digital, co zagwarantuje pozytywny odbiór naszej marki, zwłaszcza wśród młodych konsumentów.

Oliwia Stankowska, koordynatorka ds. projektów marketingowych, odpowiedzialna za markę Scorbolamid®

Za zakup mediów digital odpowiadają agencje Cube Group - Digital Marketing i 121PR. 


foto: mat. prasowe

Reklama