Nowości od marki Ludwik. Na rynku debiutuje Spray i Pianka do naczyń

Nowości od marki Ludwik. Na rynku debiutuje Spray i Pianka do naczyń

Grupa Inco powiększa ofertę produktów marki Ludwik. Na rynku pojawiły się dwie nowości, które mogą zmienić sposób mycia naczyń. Znany płyn do mycia naczyń Ludwik debiutuje właśnie w formie pianki oraz spray-u.

Nowa Pianka do naczyń oraz Spray do naczyń o zapachu cytrusów i zielonej herbaty mogą znacznie ułatwić codzienne mycie naczyń, łącząc skuteczność z przyjemnością użytkowania.

Pianka do naczyń Ludwik Maxx Power

Pianka do naczyń to najnowsze osiągnięcie Grupy Inco w dziedzinie mycia naczyń pod marką Ludwik. Posiada innowacyjną formułę z Systemem Express Anty-tłuszcz oraz wysoką skuteczność mycia. Jak deklaruje producent, dzięki temu jest 2x bardziej wydajna w porównaniu do płynu do mycia naczyń Ludwik na podstawie badań wykonanych w niezależnym laboratorium badawczym.

Dzięki piance, naczynia po umyciu stają się krystalicznie czyste i lśniące. Produkt nie zawiera barwników, a butelka nadaje się do recyklingu, co sprawia, że ​​jest to również wybór przyjazny dla środowiska.

Spray do naczyń od marki Ludwik Maxx Power

Kolejną nowością od Grupy Inco jest Spray do naczyń o zapachu cytrusów i zielonej herbaty. Podobnie jak pianka, spray od marki Ludwik posiada innowacyjna formułę z Systemem Express Anty-tłuszcz, która gwarantuje wysoką skuteczność mycia.

Spray jest wygodny w użyciu i łatwo sie spłukuje. Produkt nie zawiera barwników, a butelka nadaje sie do recyklingu.


foto: mat. prasowe

Reklama