Hochland rozdał firmowe "Oscary". Zakończył się International Management Meeting

Hochland rozdał firmowe "Oscary". Zakończył się International Management Meeting

​Już po raz 34. odbył się Hochland International Management Meeting. W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 osób z różnych stron świata, a jego hasłem przewodnim było "Modern, Tasty, Sustainable". Motto nie było przypadkowe, ponieważ spotkanie miało miejsce w Warszawie – mieście pełnym innowacji, dobrego smaku i ekologii. Była to także świetna okazja do  celebracji jubileuszu 30 lat firmy Hochland w Polsce.

Hochland International Management Meeting 2024

Tegoroczny Hochland International Management Meeting odbył się w dniach 13-16 marca. Napięty harmonogram wydarzenia obejmował zarówno część biznesową – warsztaty, jak również szereg dodatkowych atrakcji. Goście zostali zaproszeni do zwiedzania Fabryki Norblina oraz do Art. Box Gallery, czyli pierwszej w Polsce w pełni immersyjnej i cyfrowej przestrzeni multimedialnej.

W Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej, jedynym teatrze muzyczno-rewiowym w Polsce, uczestnicy świętowali 30-lecie Hochland w Polsce. Nie zabrakło chóralnego sto lat i wspaniałego jubileuszowego tortu, będącego zwieńczeniem tego szczególnego wieczoru.

Specjalne nagrody

W trakcie każdego International Management Meeting przyznawane są firmowe "Oscary" za najlepsze wyniki i osiągnięcia w Grupie Hochland. Taki "Oscar" ma charakter przechodni, co oznacza, że jest przekazywany przez poprzedniego laureata w danej kategorii kolejnemu nagrodzonemu.

Kategorie oskarowe odpowiadają kluczowym obszarom pochodzącym ze strategii przedsiębiorstwa Hochland i są to:

  • Pozycja rynkowa,
  • Atrakcyjność jako pracodawca,
  • Innowacyjność,
  • Produktywność,
  • Rentowność,
  • Przedsiębiorczość. 

W tym roku Loteria Domek Almette realizowana przez Hochland Polska zwyciężyła w kategorii Innowacyjność i tym samym w ręce zespołu Hochland w Polsce trafił jeden z Oscarów! 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Skyfall Warsaw na wysokości 200 metrów nad ziemią, czyli jednym z najwyższych tarasów widokowych w Polsce i jedynej takiej konstrukcji w Europie. Dodatkową atrakcją spotkania był występ formacji Black Sapal – firmowego rockowego zespołu, w skład którego wchodzą pracownicy różnych działów Hochland Polska.

To był niezapomniany czas dla wszystkich uczestników spotkania, ale także fantastyczna promocja Warszawy pełnej innowacji, dobrego smaku i ekologii! Kolejny Hochland International Management Meeting za rok w innym kraju, ale już teraz wiemy, że poprzeczka została postawiona wysoko i trudno będzie przebić wspaniałą tegoroczną edycję Hochland International Management Meeting w Warszawie.

Maciej Tomaszewski, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu w Hochland Polska

foto: mat. partnera

Reklama