MAX wprowadza sekretnego burgera. Tajemnicza kanapka dostępna w dwóch lokalizacjach

MAX wprowadza sekretnego burgera. Tajemnicza kanapka dostępna w dwóch lokalizacjach

MAX Premium Burgers wprowadza do swojego menu kolejnego nowego burgera. Premiera będzie jednak znacznie różniła się od tych, które znaliśmy do tej pory. Nowej pozycji będzie można bowiem spróbować jeszcze przed oficjalnym wejściem jej do menu. Nie poznamy jednak smaku, ani rozmiaru burgera dopóki go nie zamówimy. 

Sekretny burger w MAX Premium Burgers

Przedpremierowo spróbować nowej pozycji będą mogli klienci, którzy zamówią burgera za pomocą aplikacji dwóch partnerów dostawy: Glovo i Uber Eats. Możliwość ta będzie jednak limitowana. Skosztować nowego burgera będą bowiem mogli wyłącznie mieszkańcy Warszawy, którzy zamówią go z restauracji MAX zlokalizowanych w Złotych Tarasach lub Wilanowie. Goście biorący udział w tym projekcie nie znają smaku ani rozmiaru burgera, dopóki nie otrzymają zamówienia.

Jak informuje MAX, Secret Burger to "naprawdę duży klasyk w świecie burgerów". Będzie dostępny zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej. 

Secret Burger to największy burger, jaki do tej pory przygotowaliśmy. Jestem pewien, że znajdzie wielu fanów dzięki dużej ilości wołowiny jak i jej roślinnej wersji. Klasyczne, znane nam dotąd warzywa, nowa, pszenna, miękka bułka i podwójna ilość rozpływającego się w ustach sera dopełnią smak. Nawiązując do historycznej receptury, stworzyliśmy coś lepszego i większego niż kiedykolwiek wcześniej

Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX Burgers

Secret Burger w MAX. Jak zamówić?

Od rana w poniedziałek, 18 marca do końca dnia w środę, 20 marca goście będą mogli zamówić Secret Burgera za pomocą aplikacji –  Glovo lub Uber Eats – z dwóch lokalizacji: Złote Tarasy i Wilanów.  

Co ważne, burger nie będzie dostępny nigdzie indziej i nie znajdziemy go ani w restauracji, ani w aplikacji MAX Express. Jedynym sposobem na przedpremierowe odkrycie #Secret Burgera jest złożenie zamówienia w jednej z aplikacji partnerskich: Glovo i Uber Eats.

Zaangażowani goście będą mogli wybrać #SecretBurgera w zestawie lub jako sam produkt. Jak zostać uczestnikiem pre-testów? Wystarczy w wyznaczonym terminie złożyć zamówienie w aplikacji Glovo lub Uber Eats i spróbować nowości od MAX Premium Burgers. Oficjalne informacje na temat nowego burgera zostaną podane dopiero 21 marca.

Oficjalne ogłoszenie nazwy nowego burgera odbędzie się 21 marca. Tego samego dnia produkt zacznie być dostępny we wszystkich restauracjach MAX w Polsce.


foto: mat. prasowe

Reklama