Mini Almette śmietankowy bez laktozy "Superproduktem Świata Kobiety"

Mini Almette śmietankowy bez laktozy "Superproduktem Świata Kobiety"

"Superprodukt Świata Kobiety" to konkurs organizowany przez miesięcznik "Świat Kobiety" już od 17 lat. W tym roku w gronie laureatów znalazł się serek Mini Almette śmietankowy bez laktozy, który zdobył wyróżnienie w kategorii "Żywność – Dania gotowe i do szybkiego przygotowania".

"Superprodukt Świata Kobiety" 2023

Konkurs "Superprodukt Świata Kobiety" z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem zarówno czytelniczek, jak i producentów oraz dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. Spośród zgłoszonych przez nich propozycji, jurorki wybierają najlepsze artykuły w kilkunastu kategoriach. Nim jednak podejmą ostateczne decyzje, przez kilka miesięcy sprawdzają ich jakość, użyteczność czy estetykę.

Obrady jury tradycyjnie odbywają się w siedzibie Wydawnictwa Bauer, a czytelniczki magazynu mogą wybrać swój Superprodukt oddając głosy na specjalnej stronie internetowej.

Mini Almette śmietankowy bez laktozy nagrodzony!

W tej edycji konkursu, w kategorii "Żywność – Dania gotowe i do szybkiego przygotowania" wyróżnienie zdobył Mini Almette śmietankowy bez laktozy.

Oficjalne wręczenie nagród obyło się 14 marca w restauracji Warszawski Sen Mateusza Gesslera w Warszawie. W imieniu producenta serka Almette na spotkaniu pojawił się Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

To dla nas wielka radość, że Mini Almette śmietankowy bez laktozy został doceniony w konkursie "Superprodukt Świata Kobiety" 2023. To dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ wiemy, że jury wybiera te produkty żywnościowe, które wyróżniają się smakiem, jakością i innowacyjnością. Uznanie dla Mini Almette śmietankowego bez laktozy jest doskonałą rekomendacją dla konsumentów z obniżoną tolerancją laktozy oraz tych, którzy w ogóle nie mogą spożywać standardowych produktów mlecznych. Brak laktozy nie ma bowiem żadnego wpływu na doznania smakowe i, jak każdy Almette, ten wariant także zachwyca puszystą konsystencją i pysznym smakiem. Ponadto małe opakowanie gwarantuje świeżość i wygodę.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

"Ten serek to po prostu szlachetna prostota, doceniana przez miłośników klasyki, a to wyróżnienie jest jasnym komunikatem, że wyrób został pozytywnie oceniony przez niezależne jury i jest przez nie polecany" – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz.


foto: mat. partnera

Reklama