Kaufland obniża ceny przed świętami. Ponad tysiąc produktów taniej

Kaufland obniża ceny przed świętami. Ponad tysiąc produktów taniej

"Świąteczny wybór w niskich cenach" – to nowe hasło kampanii wielkanocnej Kaufland, którym sieć zachęca do przedświątecznych zakupów. Poza produktami znajdującymi się w katalogu wielkanocnym i aktualnej ofercie, Kaufland obniża do 17 kwietnia ceny ponad 1000 artykułów.

Wielkanoc w Kaufland: Ceny w dół

Obniżka cen dotyczy przede wszystkim artykułów spożywczych, w tym szerokiego wyboru mięs, wędlin oraz tradycyjnych słodkich wypieków, które królują na wielkanocnych stołach. Obniżone ceny dotyczą także mniej typowych dla tych świąt, ale coraz bardziej popularnych owoców egzotycznych oraz owoców morza.

Obniżyliśmy ceny ponad tysiąca produktów, w tym tych niezbędnych do zorganizowania świąt i przygotowania wielkanocnych specjałów. Ofertę promujemy nowym hasłem, które podkreśla to, co najważniejsze dla konsumentów – bogaty wybór świątecznych artykułów w przystępnych cenach.

Maja Szewczyk, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej z Kaufland Polska

Pośród świątecznych hitów znajdują się takie propozycje jak m.in. kaczka z farszem i z grzybami marki K-Stąd takie dobre!, a także znakomite mięso do przygotowania tradycyjnego gulaszu z linii K-Stoisko mięsne.

Wśród świątecznych smakołyków przygotowanych przez sieć znajdują się także słodycze marki własnej K-Oster Edition, która zadebiutowała w ubiegłym roku. Linia ta obejmuje wielkanocne czekoladowe smakołyki w kształcie zajączków, kurczaczków czy jajeczek. Produkty posiadają certyfikat Fairtrade odnoszący się do użytego w produktach kakao lub Rainforest Alliance.

1000 produktów taniej. Kaufland pokazał listę

Szczegóły na temat wielkanocnej propozycji sieci Kaufland można znaleźć w cotygodniowej gazetce, a także w specjalnym katalogu świątecznym obowiązującym od 14 do 30 marca. Z aktualnymi gazetkami można zapoznać się na stronie Gazetki reklamowe | Kaufland.

Poza ofertą wielkanocną Kaufland obniżył ceny ponad 1000 produktów. Obniżki sięgają 20%, a z promocji można skorzystać do 17 kwietnia. Pełna lista artykułów znajduje się na stronie https://www.kaufland.pl/oferta/1000-taniej.html.

Kampania „Świąteczny wybór w niskich cenach” widoczna jest w gazetkach promocyjnych, w materiałach POS w sklepach, jak również w spotach telewizyjnych. 


foto: mat. redakcji

Reklama