Too Good To Go w Biedronce. Do tej pory uratowano 1,5 mln paczek z żywnością

Too Good To Go w Biedronce. Do tej pory uratowano 1,5 mln paczek z żywnością

Biedronka współpracuje z Too Good To Go od czerwca 2021 roku. Dzięki temu za pośrednictwem aplikacji klienci sklepów sieci mogą kupować nadwyżki żywności za 1/3 ceny wyjściowej. W Paczkach Niespodziankach przygotowanych przez pracowników sieci znajdują się produkty o krótkiej przydatności do spożycia np. warzywa, owoce, pieczywo, paczkowane wędliny, mięsa, ryby i gotowe dania. 

Too Good To Go w sklepach Biedronka

Od 2021 roku klienci sklepów Biedronka kupili 1,5 mln paczek z nadwyżkową żywnością, która w innym wypadku mogłaby się zmarnować. Współpraca pomiędzy detalistą i aplikacją Too Good To Go, po ubiegłorocznym rozszerzeniu, obejmuje obecnie około 500 sklepów sieci.

Dzięki naszej skali paczki Too Good To Go mają szansę docierać do klientów mieszkających w każdym zakątku Polski.

Arnold Zyśk, Dyrektor ds. Doskonalenia Pracy Sklepu w sieci Biedronka

Większy zasięg działania aplikacji

Rozszerzenie współpracy z siecią sklepów znacząco powiększyło zasięg działania aplikacji, która oferuje swoje rozwiązanie we wszystkich polskich miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, w 80% miast miedzy 50-100 tys. mieszkańców, a także w wielu ośrodkach poniżej 50 tys. mieszkańców.

Dzięki współpracy z siecią Biedronka docieramy nawet do najmniejszych miejscowości w Polsce, a dzięki temu działamy efektywniej i jeszcze skuteczniej.

Anna Podkowińska-Tretyn, Country Director Too Good To Go w Polsce

Sklepy sieci Biedronka są zlokalizowane w ponad 1300 miejscowościach. Tutaj znajdziesz pełen wykaz: Too Good To Go w Biedronce [LISTA SKLEPÓW].


foto: mat. prasowe

Reklama