To wielkanocne must have! Fabryka Cukierków Pszczółka ma specjalną propozycję

To wielkanocne must have! Fabryka Cukierków Pszczółka ma specjalną propozycję

Wkraczamy w wiosnę – pierwsze ciepłe promienie słońca rozświetlają coraz dłuższe dni, a przyroda budzi się do życia. To także czas, w którym przygotowujemy się do jednego z najpiękniejszych świąt – Wielkanocy. W tym wyjątkowym okresie spędzanym w gronie najbliższych, niezapomniane chwile przeplatają się z wyjątkowymi smakami, tworząc niepowtarzalną atmosferę, w której czas... spowalnia.

Wielkanoc obchodzimy w tym roku 31 marca. To czas, który często dzielimy z rodziną i przyjaciółmi przy świątecznym stole. Szczególną rolę odgrywa wówczas tradycja. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Fabryka Cukierków Pszczółka – polski producent już bowiem od ponad siedmiu dekad tworzy w lubelskim zakładzie wyjątkowe słodycze stawiając przy tym na sprawdzone receptury. Przy okazji Wielkanocy proponuje coś specjalnego – zarówno dla fanów tradycyjnych smaków, jak i najmłodszych.

Smak Wielkanocy w nowoczesnym wydaniu

Ajerkoniak to popularny likier, którego smak bazuje na połączeniu żółtek jaj oraz cukru pudru. Znany z elegancji i niecodziennego aromatu wpisuje się w świąteczną atmosferę, a za sprawą głównego składnika szczególnie często kojarzony jest z okresem, podczas którego na stołach królują jajka we wszelakich odmianach – czyli Wielkanocy.

Fabryka Cukierków Pszczółka, której historia sięga lat 50. ubiegłego stulecia, postawiła na połączenie tradycji z nowoczesnością. Producent zamknął znany i lubiany smak ajerkoniaku w kuli z aksamitnej, deserowej czekolady. Tak powstały Czekoladowe Inspiracje Ajerkoniak z półpłynnym nadzieniem o smaku słodkiego likieru, który z pewnością docenią fani tradycyjnych smaków.

Do koszyczka i na prezent...

Czekoladowe Inspiracje o smaku Ajerkoniak to absolutny must have podczas tegorocznej Wielkanocy. Zamknięte w złotych połyskujących owijkach nie tylko staną się smaczną dekoracją świątecznego stołu, ale także – obok tradycyjnych jajek, pisanek czy mazurków – mogą stanowić wyjątkowy dodatek w wielkanocnym koszyczku.

Choć prezenty nie są głównym elementem świąt wielkanocnych, wiele osób decyduje się na zakup słodkich upominków by sprawić przyjemność bliskim. Praliny ajerkoniakowe od Fabryki Cukierków Pszczółka mogą być doskonałym wyborem, który sprawi radość szczególnie sentymentalnym konsumentom, dla których ważne są tradycyjne smaki.

W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka

Święta Wielkanocne to nie tylko czas religijnych obrzędów, ale również okazja do dzielenia czasu z rodziną i bliskimi. To właśnie wtedy tworzymy niezapomniane wspomnienia, do których wracamy po latach. Tym z kolei nie bez powodu bardzo często towarzyszą słodycze.

Jedną z wielkanocnych zabaw, która może nadać tym świętom niepowtarzalnego charakteru, jest poszukiwanie zajączka. Zgodnie z tradycją, która przywędrowała do nas od zachodnich sąsiadów, zajączek przychodzi w pierwszy dzień świąt i przynosi dzieciom prezenty oraz słodycze. Po uroczystym śniadaniu przychodzi zatem czas poszukiwań poukrywanych w różnych zakamarach domu bądź ogrodu upominków.

Praliny Choco Bits dla najmłodszych

Wśród słodkości od wielkanocnego zajączka doskonale sprawdzą się praliny Choco Bits od Fabryki Cukierków Pszczółka. Okrągłe praliny z delikatnym nadzieniem o smaku słodkiej wanilii z dodatkiem orzechów laskowych, dzięki kolorowym owijkom momentalnie przyciągną wzrok najmłodszych poszukiwaczy.

Są one nie tylko pyszne, ale także wartościowe pod względem składników. Zawierają chrupiące orzechy laskowe, a cukier użyty do produkcji jest najwyższej jakości i pochodzi z polskich cukrowni. Aksamitna czekolada mleczna użyta w tych pralinkach zawiera aż 34% masy kakaowej, co gwarantuje wyjątkowy smak i aromat.

Wielkanoc to okres radości, nadziei i wspólnego przeżywania chwil z najbliższymi. Fabryka Cukierków Pszczółka, która na krajowym rynku funkcjonuje już od ponad 70 lat, szczególnie rozumie ten czas oferując słodkości będące połączeniem tradycji z nowoczesnością. Praliny o smaku ajerkoniaku czy słodkie Choco Bits dodadzą jeszcze więcej uroku i smaku naszym świątecznym obchodom, dzięki którym stworzymy niezapomniane wspomnienia, które będziemy chcieli pielęgnować przez kolejne lata.


foto: mat. partnera

Reklama