Dzień Kobiet w Lidlu. Sprawdziliśmy ofertę na 8 marca w sklepach

Dzień Kobiet w Lidlu. Sprawdziliśmy ofertę na 8 marca w sklepach

Dzień Kobiet w Lidlu rozpoczął się już na kilka dni przed 8 marca. Sieć przygotowała sporo propozycji kwiatowych. W sklepach znajdziemy storczyki w niecodziennej oprawie, ale także róże, tulipany oraz mnóstwo słodyczy. Sprawdzamy, co można już kupić w Lidlu na Dzień Kobiet 2024.

Dzień Kobiet Lidl 2024

Jeszcze na kilka dni przed Dniem Kobiet nasza redakcja odwiedziła jeden z warszawskich sklepów Lidl. Już przy samym wejściu do placówki ujrzeliśmy spory wybór kwiatów. Wśród nich znajdowały się zarówno kwiaty doniczkowe, jak i kwiaty cięte na Dzień Kobiet. Ich ceny wahały się od kilku złotych (za żonkile), aż do kilkudziesięciu złotych. 

W piątek 8 marca 2024 w Lidlu obowiązuje dodatkowa promocja. Przy zakupie trzech bukietów tulipanów (7 sztuk w bukiecie), trzy kolejne bukiety dostaniemy za darmo. 

Lidl przygotował też promocję dla osób, które nie potrzebują tak wiele kwiatów. Wybrane polskie tulipany kupimy tego dnia również w promocji 2+1 za grosz.

Sprawdź też, co przygotowała na Dzień Kobiet 2024 Biedronka!

Poza kwiatami w Lidlu znajduje się także szeroka oferta słodyczy, które mogą sprawdzić się jako prezent na Dzień Kobiet. W sklepach sieci znajdziemy już spory wybór pralin w specjalnych opakowaniach prezentowych. Aż do 8 marca możemy kupić je w ramach promocji 60% taniej na drugi tańszy produkt.

Kwiaty na Dzień Kobiet – ceny w Lidlu

W sklepach Lidl w dniach poprzedzających Dzień Kobiet znaleźć mogliśmy już kwiaty cięte:

  • bukiet tulipanów w cenie 26,99 zł za 15 sztuk 
  • bukiet żonkili w cenie 9,99 zł za 25 sztuk
  • bukiet czerwonych róż

Na tym oczywiście nie koniec. Jeszcze większy wybór Lidl zapewnił w tym roku w przypadku kwiatów doniczkowych. W sklepach sieci możemy kupić między innymi:

  • różyczki dwukolorowe w cenie 28,99 zł
  • frizeę lub guzmanię w cenie 22,99 zł
  • kamelię w cenie 54,99 zł
  • hederę w ozdobnej doniczce w cenie 32,99 zł

Storczyki w Lidlu 2024 - ciekawy prezent na Dzień Kobiet

W Lidlu z okazji Dnia Kobiet 2024 obowiązuje specjalna promocja na storczyki. Nie chodzi jednak o zwykłe storczyki, a nakrapiane kwiaty. O co chodzi? Na liściach wybranych kwiatów znajdziemy kolorowe plamki, które nadają niecodziennego uroku tym wiosennym kwiatom. Cena storczyków nakrapianych w Lidlu to 59,99 zł. Z kolei storczyk II-pędowy Multiflora kosztuje 46,99 zł. Dodatkowo obowiązuje na nie promocje, przy zakupie dwóch sztuk.

Poza storczykami w Lidlu znajdziemy także orchideę w specjalnych opakowaniach prezentowych. Ich cena to 19,99 zł. 

 


foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama