Foodsi wchodzi we współpracę z dostawcą cateringów dietetycznych

Foodsi wchodzi we współpracę z dostawcą cateringów dietetycznych

Aplikacja do ratowania jedzenia Foodsi połączyła siły z firmą Goodspeed świadczącą usługi logistyczne w temperaturze kontrolowanej dla producentów cateringów dietetycznych w Polsce. Przedsiębiorcy chcą wspólnie pomóc cateringom w bezobsługowym zarządzaniu nadwyżkami jedzenia i dostawach – do konsumentów – paczek w okazyjnych cenach. 

Catering w cenie niższej o 50%?

Dzięki współpracy nadprodukcja generowana przez cateringi może trafić prosto pod drzwi konsumentów w całym kraju w cenie nawet 50% niższej niż standardowa. To odpowiedź na potrzeby producentów, którzy mogą w ten sposób zminimalizować straty wynikające z nadprodukcji żywności, jak i konsumentów, którzy zyskają dostęp do jakościowych, gotowych do spożycia dań w okazyjnej cenie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Catering na Foodsi – jak to działa?

W praktyce cateringi dietetyczne otrzymają możliwość wystawienia na platformie Foodsi oferty paczek niespodzianek z informacją o szacowanej kaloryczności oraz koszcie – zwykle to rabat na poziomie ok. 50% w stosunku do ceny regularnej. 

Klient z kolei może składać zamówienie poprzez Foodsi. Wraz z nową aktualizacją, w aplikacji pojawi się dedykowany cateringom dietetycznym proces zakupowy. Użytkownik będzie mógł wybierać spośród ofert swoje ulubione marki czy kaloryczność menu. W następnym kroku wypełnia formularz adresowy.

Następnie Grupa Goodspeed przejmuje realizację zlecenia i dostarcza jedzenie do konsumentów w całej Polsce, utrzymując jakość transportowanej żywności dzięki kontrolowanej temperaturze. Foodsi to pierwsza polska aplikacja do „ratowania” m.in. żywności, ale również kosmetyków, kwiatów i wielu innych.


foto: mat. prasowe

Reklama